במהלך השבוע שעבר עלה על מדפי החנויות בישראל סמארטפון השוק הנמוך החדש למותג רדמי מבית שיאומי, ה-Redmi 7, כשהשקתו התרחשה על ידי יבואנים מקבילים שונים. כעת, פחות משבוע לאחר מכן, מודיעה היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי בישראל, חברת המילטון, על ההשקה הרשמית של ה-Xiaomi Redmi 7 בישראל.
הרדמי 7 בייבוא רשמי נוחת על המדפים בישראל במחיר של 699 שקלים לגרסת 32GB ו-3GB RAM, כשזו תהיה הגרסה הבסיסית והזולה ביותר שתמכר בישראל בשלב זה. וריאציה יקרה יותר, שתביא עימה לצרכנים 64GB של זיכרון אחסון פנימי ו-4GB RAM, מתומחרת ב-799 שקלים.


בייבוא מקביל זמין הרדמי 7 כבר כשבוע, ושם יהיו מחירו לצרכן זולים יותר. על פי נתוני אתר Zap, ניתן למצוא את גרסת ה-32GB של המכשיר במחיר התחלתי של 561 שקלים, ואילו גרסת ה-64GB זמינה במחיר התחלתי של כ-660 שקלים. ה-Redmi 7 מגיע לשוק כשדרוג משמעותי בסדרת השוק הנמוך של שיאומי. הוא כולל מבנה סנדוויץ' זכוכית, כאשר במקום מסגרת עשויה מתכת נמצא מסגרת פוליקרבונט. בחלקו הקדמי של המכשיר נמצא מסך בגודל 6.26 אינץ', ברזולוציית HD Plus ועם שוליים דקים למדי.
בחריץ שבחזית הרדמי 7, משלבת שיאומי מצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל. בגב הזכוכית שלו נמצא, לראשונה בסדרת הכניסה של המותג, זוג מצלמות - חיישן 12 מגה פיקסל ראשי וחיישן משני שישמש כמצלמת עומק ברזולוציית 2 מגה פיקסל. מערכת השבבים שמניעה את המכשיר היא ה-Snapdragon 632, שתשולב עם 3 או 4 גיגה-בייט RAM ו-32 או 64 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי. הסוללה מגיעה בקיבולת 4,000mAh, וזו תטען דרך שקע MicroUSB מיושן למדי.