לפני קצת יותר מחודש הודיעה באופן רשמי חברת תור גיימינג על שיתוף פעולה חדש בינה לבין יצרנית קונסולות המשחק היפנית, נינטנדו, במסגרתו תהפוך הראשונה ליבואנית הרשמית של מוצרי נינטנדו בישראל. וכעת, עולה לאוויר אתר האינטרנט המקומי של המותג ועימו מתחילה המכירה הרשמית של מגוון קונסולות המשחק, האביזרים והמשחקים השונים מבית נינטנדו או עבור מוצריה השונים.
ראשית, את ה-Nintendo Switch משיקה תור גיימינג בישראל במחיר מומלץ של 1,549 שקלים לגרסת בסיס ולא במהדורות המשחקים השונות. קונסולת הרטרו Nintendo Classic Mini NES מגיעה גם היא לישראל ובמחיר של 349 שקלים, בעוד קונסולת ה-New 2DS XL תתומחר במחיר מומלץ של 799 שקלים.


בתור גיימינג אף מגדילים להשיק בישראל מגוון נרחב של אביזרים עבור הקונסולות השונות של נינטנדו, כשכולם מרוכזים באתר האינטרנט המקומי החדש של המותג. בין המוצרים השונים שנמצא בחנות הוירטואלית של נינטנדו בישראל, וכן על מדפי החנויות ברחבי המדינה, נראה משחקים ל-Switch ל-3DS או 2DS, תחנות עגינה, תיקים, אקססוריז, בקרים שונים, ערכת מציאות מדומה בשם Labo VR המיועדת לסוויץ' ועוד.
אתר האינטרנט החדש של ניטנדו בישראל מכיל לא רק את מגוון מוצרי המותג והאביזרים הנלווים, אלא גם תוכן רלוונטי עבור חובבי הקטגוריה. מלבד מכירת המוצרים באתר החברה, יוצעו מוצרי נינטנדו שבייבוא הרשמי גם דרך משווקים מורשים, בהם רשתות החשמל והאלקטרוניקה: מחסני חשמל, אייבורי, אופיס דיפו ועוד.