במהלך השבועות האחרונים צצה ברשת הדלפה שהעידה על כך שמיקרוסופט עובדת על גרסה חדשה לקונסולת המשחק המוכרת בפיתוחה, Xbox One S, המיועדת להיות וריאציה דיגיטלית לחלוטין וללא כונן דיסקים. כעת, הופכות ההדלפות למציאות, כאשר ענקית הטכנולוגיה מרדמונד מכריזה על ה-Xbox One S All Digital Edition.


מיקרוסופט חושפת את Xbox One S All Digital Edition


קונסולת ה-Xbox One S All Digital מגיעה לשוק בתור האחות הקטנה של ה-Xbox One S שהוכרזה לפני כשלוש שנים, וזו זהה לה באופן מוחלט, מלבד פרט אחד מהותי: במיקרוסופט מוותרים על כונן ה-4K Blu-Ray לטובת תמיכה בהתקנה דיגיטלית בלבד של המשחקים השונים.
הסרת כונן הדיסקים והחיסכון בעלויות שלו מתורגם גם לירידה במחיר השוק, שכן קונסולת המשחק החדשה של מיקרוסופט מתומחרת במחיר מומלץ של 249 דלר, המקבילים לכ-890 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי. עם ה-Xbox One S All Digital משלבת החברה גרסה דיגיטלית מותקנת מראש של שלושה משחקים ללא עלות, והם: Forza Horizon 3, Sea of Thieves 2 ו-Minecraft. 


מיקרוסופט חושפת את Xbox One S All Digital Edition


ה-Xbox One S All Digital Edition מגיעה עם זיכרון אחסון מסוג Hard-Drive (דיסק קשיח) בנפח של 1 טרה-בייט, מעבד 8 ליבות בתדר מירבי של 1.7GHz, זיכרון RAM בנפח 8GB (מסוג DDR3) ומעבד גרפי עם 12 ליבות בתדר מקסימלי של 914MHz. בזירת המחברים התמונה זהה עם כניסת רשת (Gigabit Ethernet), כניסת HDMI ושלוש כניסות USB 3.0.


ה-Microsoft Xbox One S All Digital Edition יושק באופן רשמי ב-7 במאי.


מקור