כמה שנים טובות חלפו מאז החלה סערת שירותי הטלוויזיה על גבי תשתית האינטרנט בישראל, וחלוצת התחום בשוק המקומי, סלקום TV, כבר לא לבד. לצידה נמצא את שירותי סטינג TV של יס, Next TV של הוט, Partner TV ועוד, כולן מביאות עימן מחיר אטרקטיבי ותוכן מגוון. וכעת, אחרי שאפליקציית סלקום TV הייתה זמינה בטלוויזיות LG באופן כמעט בלעדי (מבין שירותי ה-OTT) לתקופה ארוכה למדי, מודיעה LG על השקת אפליקציות חדשות של שירותי תוכן מקומיים.


Next TV ו-Partner TV מגיעים לטלוויזיות החכמות של LG


בהודעה שהפיצה LG לעיתונות, מסרה זו כי עוד היום (ה', 18.04), יהיו זמינות להורדה אפליקציות שירותי הטלוויזיה של Next TV מבית הוט ו-Partner TV מבית קבוצת פרטנר. האפליקציות יהיו זמינות להורדה בכל הטלוויזיות החכמות של LG המריצות את מערכת ההפעלה WebOS בגרסה 3 או מאוחרת ממנה.


נוסף על כך, מאשרת החברה כי אפליקציה של מותג Sting TV מבית יס תהיה זמינה להורדה גם היא למשתמשי הטלוויזיות החכמות שלה במהלך השבועות הקרובים. נכון לרגעים אלו לא ברור מתי בדיוק תגיע אפליקציית סטינג לטלוויזיות של LG, אך ראוי לציין שזו זמינה כבר כיום למזרימי המדיה מבית אפל, ה-Apple TV.


Next TV ו-Partner TV מגיעים לטלוויזיות החכמות של LG


השקת אפליקציות שירותי הטלוויזיה השונים לטלוויזיות חכמות ומזרימי מדיה מסוגים שונים מאפשרות לקבוצות התקשורת השונות להביא את השירותים שלהם לכמות גדולה של משתמשים ככל הניתן - ללא צורך בשליחת טכנאי להתקנה בבית הלקוח או בתשלום בגין ממיר ייעודי. אם יוכלו השירותים השונים להגיע למצב במסגרתו נהנים הצרכנים משימוש בשירות באופן דיגיטלי בלבד וללא מימר, יסייע המהלך לצמצם את העלויות שלהם באופן משמעותי.