בזמן שבימים אלו משיקה בישראל הנציגות הרשמית של שיאומי, קבוצת המילטון, את מכשיר הדגל הנוכחי של החברה, ה-Xiaomi Mi 9, לקח לעצמו מותג הבן של החברה, Redmi, את הבמה וחשף היום סמארטפון חדש הפונה לשוק הבינוני-נמוך. הכירו את ה-Xiaomi Redmi Y3.


הוכרז: Xiaomi Redmi Y3 - עם מצלמת 32 מגה פיקסל קדמית


ה-Redmi Y3 של שיאומי מגיע לשוק כסמארטפון שוק נמוך הפונה לצעירים, וכיאה לכך הוא מתמקד בחווית צילום סלפי משופרת. כך, בחריץ טיפה שנמצא במסך ה-LCD שלו, משלב ה-Y3 מצלמה קדמית ברזולוציית 32 מגה פיקסל, עם תמיכה בבינה מלאכותית (AI), מצב HDR אוטומטי, זווית צילום של 80 מעלות וטכנולוגיית זיהוי פנים. סובב את המצלמה זהו מסך בגודל של 6.26 אינץ', עם שוליים דקים למדי עבור השוק הנמוך, ורזולוציית צפייה של HD Plus בלבד (או: 1520X720 פיקסלים).


הוכרז: Xiaomi Redmi Y3 - עם מצלמת 32 מגה פיקסל קדמית


מעל למסך נמצא זכוכית הגנה בתצורת 2.5D, המתמזגת אל מסגרת עשויה פלסטיק. מצידה הנגדי של המסגרת נמצא מה שנראה כיריעת זכוכית נוספת, שתיהן מסוג Gorilla Glass 5. בגב הרדמי Y3 נמצא מערך צילום כפול, הכולל חיישן 12 מגה פיקסל ראשי ומצלמת עומק משנית ברזולוציית 2 מגה פיקסל. לצד אלו ישנו קורא טביעות אצבע ביומטרי.


הוכרז: Xiaomi Redmi Y3 - עם מצלמת 32 מגה פיקסל קדמית


מתחת לפני השטח, דומה מאוד ה-Y3 לסמארטפון השוק הנמוך של החברה, הרדמי 7, שהגיע לישראל לא מכבר. הוא משלב את מערכת השבבים Snapdragon 632, יחד עם 3 או 4 גיגה-בייט של זיכרון RAM, רכיב אחסון פנימי בנפח של 32 או 64 גיגה-בייט (ניתנים להרחבה באמצעות כרטיס MicroSD) וכן סוללה בקיבולת מרשימה של 4,000mAh. המכשיר יגיע בצבעים שחור, אדום וכחול.


את ה-Redmi Y3 מתמחרת שיאומי ב-9,999 רופי הודי (כ-520 שקלים) לגרסת הבסיס עם 3GB RAM ו-32GB אחסון.


מקור