בימים אלו עולה על מדפי החנויות בישראל הדור השני לאוזניות נטולות החוטים מבית אפל, אלו הן ה-AirPods 2, בשתי גרסאות שונות - האחת עם כיסוי הנטען באופן אלחוטי והשניה זהה לחלוטין, אך ללא יכולות טעינה אלחוטית. כעת, נראה כי ענקית הטכנולוגיה האמריקאית מתכננת את השקת הדור השלישי גם כן בשתי וריאציות שונות, אך עם עיצוב חדש לחלוטין והבדלים משמעותיים יותר בין הדגמים.
על פי הערכותיו החדשות של אנליסט הטכנולוגיה הבכיר, מינג-צ'י קאו, שמהימן ביותר בכל הנוגע לפועלה של אפל, היצרנית מפתחת בימים אלו את הדור השלישי לאוזניות AirPods. לדבריו, הדור הבא יגיע בשתי גרסאות - הראשונה והזולה מביניהן תהווה דור המשך ישיר לאיירפודס 2, עם עיצוב זהה ומקצה שדרוגים מינורי למדי (שאינו ברור בשלב זה). הגרסה השניה, כך מוסר האנליסט, תגיע עם עיצוב חדש לחלוטין.


הגרסה החדשה עם העיצוב החדש עשויה להגיע עם מחיר גבוה יותר, אך לא ברור האם אפל מתכוונת להמשיך עם התמחור של 159 דולר לגרסת הבסיס ו-199 דולר לגרסה היקרה יותר, או שמא תבצע עליית מחירים גורפת בשני הדגמים. ייתכן כי זו תבחר להציג את דור אוזניותיה הבא כדור ההמשך לדגם האיירפודס 2 עם הטעינה האלחוטית שיהווה לדגם הבסיס החדש ויתומחר ב-199 דולר, ולצידו יוצג הדגם בעל העיצוב החדש שיתומחר במחיר גבוה יותר.עוד מוסר קאו בהערכותיו כי באפל עשויים לחשוף את אוזניות ה-AirPods 3 בין הרבעון האחרון לשנת 2019 ועד לרבעון הראשון בשנת 2020. מועד ההכרזה המדוייק אינו ברור בשלב זה. יש לציין כי אם תבחר אפל לחשוף את האוזניות החדשות עד לתחילת 2020, יהיה זה צעד שנוי למדי עבורה - שכן את הדור השני ל-AirPods חשפה רק לפני כחודש, זאת מספר שנים מאז הצגת הדור הראשון.


מקור