השבוע החולף היה לאחד העמוסים ביותר שראתה אפל בשנה האחרונה. היא חשפה שני מחשבי iMac חדשים עם מפרט מעודכן לשנת 2019, הציגה את ה-iPad Air 2019 ואף חשפה את ה-iPad Mini 5 - כמעט 4 שנים מאז הוצג הדגם האחרון בסדרה. כעת, פעם נוספת ללא כל אירוע הכרזה משמעותי, מציגה ענקית הטכנולוגיה האמריקאית את הדור השני לאחד מן המוצרים הפופולריים ביותר שלה. הכירו את ה-AirPods 2.


אפל מכריזה על AirPods 2 עם טעינה אלחוטית וחיי סוללה משופרים


החברה למעשה לא מכנה את האוזניות בשם AirPods 2, אלא פשוט מציגה אותם כדור השני לאוזניות האיירפודס. הן מגיעות עם עיצוב זהה לחלוטין לדור הקודם - אוזניות In Ear עם רגלית מעט ארוכה, וזמינות בצבע לבן בלבד (צבע שחור עשוי להגיע בקרוב). החידושים היחידים באוזניות נטולות החוטים החדשות של היצרנית מתבטאים מתחת לפני השטח ובאריזת האחסון שלהם. 


אוזניות ה-AirPods החדשות מכילות שבב חדש בשם H1, המספק מקצה שדרוגים. על פי החברה, זמן הדיבור של האוזניות יהיה גבוה ב-50% מהדור הקודם, ומהירות ההחלפה בין המכשירים המחוברים לאוזניות תהיה מהירה מאי פעם. כמו כן, הן יתמכו בהפעלה קולית מלאה של העוזרת הוירטואלית סירי, זאת באמצעות אמירת צמד המילים Hey Siri, ללא צורך בהקשה פיזית עליהן (בדומה למתבצע במכשירי האייפון ובחלק ממחשבי המק של החברה).


אפל מכריזה על AirPods 2 עם טעינה אלחוטית וחיי סוללה משופרים


שדרוג נוסף מגיע בתיק האחסון של האוזניות המגיע עימן ישירות מן הקופסה. אפל מציעה את ה-AirPods החדשות בשתי אריזות שונות - האחת סטנדרטית וזהה לדור הקודם, בעודה נטענת דרך שקע Lightning. השנייה תומכת בטעינה אלחוטית בתקן Qi ומגיעה עם נורת LED קטנטנה שתאפשר לצרכנים לדעת מתי האוזניות נטענות.


אוזניות ה-AirPods מגיעות עם סוללה המספיקה ל-5 שעות האזנה, כשניתן לטעון אותן דרך הקייס המצורף וכך להגיע לעד 24 שעות האזנה. על פי החברה, 15 דקות טעינה יספקו כ-3 שעות האזנה למוזיקה.


אפל מכריזה על AirPods 2 עם טעינה אלחוטית וחיי סוללה משופרים


מחיר אוזניות  ה-AirPods החדשות יחד עם נרתיק מטען סטנדרטי שאינו כולל טעינה אלחוטית עומד על 159 דולר, כשהגרסה עם המטען האלחוטי יכולה להיות שלכם תמורת 199 דולר. בנוסף, מי שכבר מחזיק אוזניות AirPods מהדור הקודם ומעוניין להוסיף את יכולת הטעינה האלחוטית, יכול לרכוש את הנרתיק המטעין ב-70 דולר.