לפני מספר ימים חשפה הדלפה ראשונית את קווי העיצוב העיקריים של הדור השני בסדרת הטאבלטים העצומים של סמסונג, הגלקסי ויו. כעת, זמן לא רב לאחר פרסום הדברים, מכריזה סמסונג על טאבלט ה-Galaxy Tab View 2, זאת דרך המפעילה הסלולרית האמריקאית AT&T.
ה-View 2 של סמסונג מגיע בתצורה ייחודית למדי, בדומה לקודמו. הוא משלב רגלית מובנית שתאפשר להעמיד אותו על השולחן או על כל משטח אחר לצורך שימוש נוח יותר. הסיבה לצורך בזה טמונה בחלקו הקדמי - שם נמצא פאנל תצוגה עצום בגודל של 17.3 אינץ' (מעט יותר קטן מהדור הקודם שהגיע בגודל 18.4 אינץ'). נוכח המסך מציע רזולוציית Full HD (או: 1920X1080 פיקסלים) ומגיע ביחס 16:9 סטנדרטי.


הטאבלט מגיע עם מערך אודיו בעל 4 רמקולים, המונעים בטכנולוגיים Dolby Atmos, וכולל מצלמה קדמית ברזולוציית 5 מגה פיקסל שתשמש לטובת שיחות וידאו. מערכת השבבים שמניעה את ה-Samsung Galaxy View 2 היא Exynos 7884 - הפונה לשוק הבינוני-נמוך, וכוללת 8 ליבות עיבוד בתדר מירבי של 1.6GHz.
לצד השבב הצנוע, נמצא מערך זיכרון הדומה לדור הקודם, שכולל 3GB RAM ורכיב אחסון פנימי בנפח של 64 גיגה-בייט עם אפשרות להרחבה בעד 400 גיגה-בייט נוספים באמצעות כרטיס MicroSD. הסוללה שמניעה את הטאבלט מגיעה בקיבולת עצומה של 12,000mAh (טעינתה תתבצע דרך שקע USB Type-c), ומערכת ההפעלה שרצה עליו היא אנדרואיד 8.1 אוראו. מדובר בבחירה שנויה במחלוקת, שכן אנדרואיד 9.0 פאי זמינה בשוק כבר לא מעט זמן.