בחודש פברואר האחרון, ימים ספורים לפני ההכרזה הרשמית על סדרת מכשירי הדגל שלה, הגלקסי S10, חשפה ענקית הטכנולוגיה מקוריאה הדרומית את טאבלט ה-Samsung Galaxy Tab S5e. הטאבלט, שנחשף ללא הכרזה חגיגית, מגיע כעת לשוק המקומי בייבוא רשמי של חברת סאני תקשורת. 


סמסונג משיקה בישראל את ה-Galaxy Tab S5e


ה-Galaxy Tab S5e מושק בישראל בשתי גרסאות, האחת עם תמיכה ב-WiFi בלבד והשנייה עם תמיכה ב-WiFi וברשת הדור הרביעי (LTE). גרסת הבסיס עם WiFi בלבד מגיעה במחיר מומלץ של 1,999 שקלים, ואילו גרסת ה-LTE מתומחרת ב-2,399 שקלים.


מלבד זאת, שתי גרסאות ה-Tab S5e זהות לחלוטין. הטאבלט מגיע עם מבנה מתכת מלא המתעגל מגבו אל מסגרת דקיקה בעובי 5.5 מ"מ, שם הוא פוגש בזכוכית 2.5D שמגנה על החזית. בחלקו הקדמי נמצא מסך מסוג Super AMOLED, עם שוליים דקים וסימטריים למדי. המסך מגיע בגודל 10.5 אינץ' וברזולוציית 2560X1600 פיקסלים, עם יחס צפייה של 16:10. על מסגרת המתכת משלבת החברה 4 רמקולים סטריאופוניים מבית AKG, קורא טביעות אצבע לזיהוי ביומטרי וכפתור נעילה/כיבוי.
מתחת לפני השטח, עם זאת, נמצא מפרט הפונה לשוק הביניים, ולא כזה שמיועד להתחרות מול האייפד פרו של אפל. מערכת השבבים היא ה-Snapdragon 670, שתשולב עם 4GB RAM ו-64GB זיכרון אחסון פנימי (לא נראה שגרסת ה-6GB RAM ו-128GB אחסון תגיע לישראל בשלב זה). הסוללה שתניע את המפרט מגיעה בקיבולת 7,040mAh, וזו תטען דרך כניסת USB Type-C עם תמיכה בטעינה מהירה. 


מקור 1 | 2