במהלך החודשים האחרונים רצות להן ברשת שמועות והדלפות אודות עבודתו של מותג רדמי מבית שיאומי, על סמארטפון דגל ראשון למותג, כאשר לאחרונה בכיר החברה אף אישר את הדברים באופן רשמי. כעת, ובמהלך השבועות האחרונים, החלו לזרום אל הרשת עוד ועוד דיווחים החושפים פרטים חדשים בנושא. אז מה צפויה שיאומי להציע עם מכשיר הדגל הראשון של Redmi?


פרטים חדשים על מכשיר הדגל של מותג Xiaomi Redmi נחשפים


ראשית, שם המותג של המכשיר אינו ידוע באופן רשמי בשלב זה. דיווחים שנחשפו לאחרונה מעידים כי שמו עשוי להיות Redmi K20 Pro. אם אכן יתבררו הדברים כנכונים, מדובר באסטרטגיית מיתוג חדשה עבור היצרנית, וניתן להעריך כי נצפה גם בדגם צנוע יותר שיקבל את השם Redmi K20.


בכל הנוגע לעיצובו, תמונות מודלפות שעשו דרכן אל הרשת בשבועות האחרונים הציגו את ה-Redmi K20 Pro עם מבנה סנדוויץ' זכוכית, כזה שמוכר לנו מדגמי רדמי נוט 7 של החברה, בשילוב עם מסגרת עשויה מתכת. מחלקה העליון של מסגרת המכשיר, כן נראה, תצוץ מעלה מצלמת הפופ-אפ עבור צילום הסלפי וזיהוי הפנים. ניתן להעריך כי המצלמה תפתח באופן אוטומטי אם הוגדר זיהוי פנים, או בכל פעם שיבחר המשתמש לגשת לצילום הסלפי באפליקציית המצלמה.


פרטים חדשים על מכשיר הדגל של מותג Xiaomi Redmi נחשפים


מלבד זאת, ניתן לראות שבגבו של ה-K20 פרו משולב מערך צילום משולש, כאשר תמונות שפרסמה היצרנית בחשבון ה-Weibo שלה לאחרונה אף אישרו כי אחד מהחיישנים יגיע עם זווית צילום רחבה במיוחד. זוג החיישנים הנותרים עשויים לשלב מצלמת טלפוטו לביצוע זום אופטי וחיישן צילום ראשי עם זווית סטנדרטית. המצלמות יגיעות ברזולוציית 48, 8 ו-13 מגה פיקסל. מצלמת הסלפי תשלב חיישן 32 מגה פיקסל.


מתחת למכסה המנוע, ישלב הרדמי K20 פרו את מערכת השבבים Snapdragon 855, בשילוב עם 6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון RAM ורכיב אחסון פנימי המתחיל מ-64GB ועשוי להגיע עד ל-256GB. נכון לרגע זה לא ברור האם המכשיר יגיע לשוק עם קורא טביעות אצבע מתחת למסך או קורא סטנדרטי שישולב בגבו. עוד בזירת המפרט נמצא מסך AMOLED בגודל 6.39 אינץ' וסוללת 4,000mAh. גרסת ה-K20 הסטנדרטית, נציין, עשויה לשלב את שבב ה-Snapdragon 710.


על פי הערכות, ה-Redmi K20 Pro עשוי להגיע לחלק מן השווקים בעולם כדור השני ל-Poco F1 של שיאומי. נכון לשלב הנוכחי לא ברור מתי תקיים היצרנית את אירוע הכרזה בו יוצג מכשיר הדגל של המותג, אך לאור ריבוי הדיווחים מהחודשים האחרונים, בהחלט ייתכן כי הוא יושק בקרוב מאוד.


מקור 1 | 2 | 3 | 4