סדרת מכשירי הדגל לבית אסוס שתלווה אותה בשוק המובייל לשנת 2019, זו ה-ZenFone 6, צפויה להפוך לרשמית מאוחר יותר החודש, באירוע הכרזה שייערך ב-16 במאי, בעיר ולנסיה שבספרד. כעת, לקראת האירוע, משחררת היצרנית מספר טיזרים המאשרים אלו פיצ'רים משמעותיים יגיעו עם מכשיר הדגל של המותג הטיוואני.


Asus ZenFone 6 יגיע עם סוללת 5,000mAh ומצלמת 48 מגה פיקסל


על פי טיזר ששיחררה החברה, ניתן לאשר כי ה-ZenFone 6 יגיע לשוק עם מערכת השבבים Snapdragon 855, בדומה לרבים ממכשירי הדגל של שנת 2019. לצד זו מאשר הטיזר כי בדופן המכשיר התחתונה ישולב שקע 3.5 מ"מ לחיבור אוזניות. עוד בין הפיצ'רים של המכשיר יהיו גם כפתור המכונה "Smart Key" ששימושו אינו ברור, וכן חריץ עבור שני כרטיסי סים וכרטיס להרחבת הזיכרון הפנימי.


באותה הנשימה, מאשר בכיר ביצרנית הטיוואנית מספר פיצ'רים משמעותיים בזנפון 6. לדבריו, המכשיר יגיע עם סוללה בקיבולת מרשימה במיוחד של 5,000mAh, מה שעשוי להפוך אותו למכשיר הדגל עם הסוללה בנפח הגדול ביותר. כמו כן, בגבו יהיו שתי מצלמות - הראשית מביניהן ברזולוציית 48 מגה פיקסל, ואילו החיישן המשני יגיע ברזולוציית 13 מגה פיקסל. זה צפוי לאפשר ביצוע של זום אופטי עד פי 2.
בזירת העיצוב, הזנפון 6 של אסוס עשוי להיות סמארטפון ייחודי למדי בשוק המובייל הנוכחי. על פי מספר הדלפות מהימים האחרונים, לכל הפחות אחד מדגמי הסדרה יגיעו עם מבנה סליידר כפול - כזה המאפשר להחליק את המסך למטה עבור חשיפת זוג מצלמות קדמיות או למעלה עבור חשיפתו של רמקול קדמי ראשי. בשלב זה לא ברור מה יהיה תפקידו של הסליידר העליון, אך בהחלט יהיה מעניין לגלות זאת בהמשך.


מקור 1 | 2 | 3