אחרי שיתוף פעולה לשילוב תכני HBO עבור לקוחותיה שהגיע לפני כשנתיים והשקה רחבה בטלוויזיות חכמות, מזרימי מדיה מסוגים שונים ועוד, מודיעה קבוצת התקשורת סלקום על שדרוג נוסף ומהותי עבור שירותי הטלוויזיה שלה: שיתוף פעולה חדש בינה לבין חברת נטפליקס יביא את אפליקציית Netflix ישירות לממירי סלקום TV. כך חושפת סלקום בהודעה ששיחררה לעיתונות מוקדם יותר היום.
על פי ההודעה שהפיצה החברה, הסכם חדש שחתמה סלקום עם נטפליקס יאפשר לצרכני סלקום TV להינות מאפליקציית נטפליקס שתתוקן באופן מובנה על ממירי החברה. מלבד האפשרות לגשת לנטפליקס דרך ממשק הממיר, בסלקום ישלבו בשלט כפתור ייעודי שיפתח אוטומטית את אפליקציית נטפליקס.


נכון לרגעים אלו לא ברור האם בנטפליקס וסלקום יחליטו לשתף פעולה גם בזירת התמחור, ולאפשר לצרכנים מחיר מאוחד (ואולי זול יותר) לשילוב בין שירותי סלקום TV ל-Netflix. אפשרות נוספת שעשויה להתרחש היא שהשתיים יאפשרו לקהל הישראלי לבצע את התשלום, גם אם זה ישאר במחיר המלא, דרך החשבונית החודשית של סלקום TV.
שילובה של נטפליקס בממירי סלקום TV תגיע יחד עם ממיר חדש מבית חברת סלקום. על פי היצרנית, הממיר החדש לשירותי הטלוויזיה שלה יהיה ממיר התומך סוף כל סוף בהזרמת וידאו ב-4K, וזה יהיה מבוסס על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד TV. ממיר ה-4K החדש יגיע עם שבב מסוג Almogic S905X2, שכולל 4 ליבות Cortex-A53 בתדר מירבי של 2.0GHz ומאיץ גרפי מדגם ARM Mali-G31.


השבב שבממיר תומך בניגון וידאו ב-4K בקצב של 60 פריימים לשנייה וכן תומך בתקנים Dolby Vision, HDR10 ו-HLG. ממיר ה-4K החדש של סלקום TV מצטרף לתמיכה הרחבה של שירותי הטלוויזיה במגוון פלטפורמות, בהן: Apple TV, מזרימי מדיה מבוססי אנדוראיד TV, מזרימי מדיה מסדרת Amazon Fire, טלוויזיות חכמות, סמארטפונים ועוד.


במהלך השבועות הקרובים יושק הממיר החדש ואיתו יגיעו כל הפרטים אודות שיתוף הפעולה בין נטפליקס לסלקום TV.