במרוצת החודשים האחרונים, חלפו ברשת מגוון נרחב של דיווחים, שמועות והדלפות אודות עבודתו של מותג רדמי מבית שיאומי, על סמארטפון דגל אמיתי וראשון בייצורו. אחרי שהחברה אישרה חלק מן הפרטים אודות המכשיר באופן רשמי, חושפת זו את שם המותג שילווה את השקת סדרת הדגל: Xiaomi Redmi K20.
סדרת רדמי K20 צפויה למעשה להכיל שני דגמים: Redmi K20 - שיהווה לדגם הצנוע מבין השניים, עם מערכת שבבים הפונה לשוק הבינוני-גבוה (כנראה Snapdragon 710/712) ויכולות צילום קצת פחות טובות; ודגם ה-Redmi K20 Pro - שיהיה מכשיר הדגל האמיתי של המותג.


על פי חלק מן ההדלפות והדיווחים שרצים ברשת בימים האחרונים, הרדמי K20 פרו אמנם יושק תחת שם זה בשווקים מסויימים בעולם, אך בהודו ובשווקים נוספים הוא יגיע כחלק ממותג בן נוסף של שיאומי, וזה פוקופון. על פי אותם דיווחים, המכשיר יושק תחת השם Pocophone Poco F2, זאת כדור ההמשך הישיר ל-F1, שהיה פופולרי במיוחד בישראל.


כשדברים אלו ברקע, מפרטו המלא של ה-Redmi K20 Pro עשה גם הוא את דרכו אל הרשת. לפי הידיעה החדשה בנושא, המכשיר ישלב מסך מסוג Super AMOLED בגודל 6.39 אינץ', עם שוליים דקים במיוחד וללא חריץ או חור במסך. מצלמת סלפי עשויה להגיע בתצורת פופ-אפ, בדומה לוואן פלוס 7 פרו, ורזולוציית הצילום שלה תהיה 20 מגה פיקסל. מתחת לפאנל התצוגה תשלב החברה קורא טביעות אצבע אופטי.
בגבו של ה-K20 פרו ישולבו 3 מצלמות - חיישן 48 מגה פיקסל ראשי עם מפתח צמצם של f/1.8, מצלמת 13 מגה פיקסל משנית עם עדשה רחבה וחיישן 8 מגה פיקסל עם עדשת טלפוטו לביצוע זום אופטי. מערכת השבבים שתניע את המכשיר תהיה ה-Snapdragon 855, וזו תצוייד במגוון וריאציות של זיכרון RAM ואחסון: 6 או 8 גיגה-בייט RAM יחד עם 64, 128 או 256 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי.


נכון לרגע זה לא ברור אם לישראל תגיע סדרת Redmi K20 או אולי Pocophone Poco F2.


מקור 1 | 2 | 3