בחודשים האחרונים אנו רואים כי התחרות בשוק הטלוויזיה מתחממת והופכת להיות סוערת, כאשר בכל פעם שנכנס שחקן חדש לזירה מתחריו מנסים לעלות על יתרונותיו. אחרי כניסת נטפליקס ופרטנר TV, חברת הוט משיקה שני שירותים: הראשון, מתיחת פנים לשירות ה-NEXT TV שלה, המאפשר צפייה על גבי האינטרנט של סדרות וסרטים כחלק ממאגר ספריות צפייה מגוונות. עם זאת, חברת הכבלים לא הכניסה לשירות אפשרות של צפייה בערוצים רגילים, ובכך החסירה בשירותה את חווית הזפזופ האהובה על הלקוח הישראלי.כעת החברה משיקה את +NEXT TV המשודרג, כאשר החבילה מגיעה עם אפשרות לצפייה בסדרות ובסרטים כרגיל (התוכן עולה לספרייה כחודשיים לאחר הצגתו לראשונה), ועם אפשרות של צפייה בערוצים ליניאריים: ערוץ 2, ערוץ 10, כאן 11, ערוץ 23, ערוץ 33, ערוץ הכנסת, ערוץ 20 , ויוה, ויוה פלוס, ספורט 5, ספורט 5+, יורוספורט, יורוספורט 2, דיסקברי, דיסקברי סיינס, מוטורוס TV, לולי, HOT Bollywood, HOT Bombay, Bollywood HD, ערוצים לדוברי רוסית: 1+1, Nasha kino, 8TV, NHK. מלבד ערוצים אלה, חלק מתוכן ה-VOD יהיה פתוח במסגרת החבילה (ניתן יהיה לרכוש סרטים וסדרות בתוך ה-VOD).

חבילת ה-+NEXT TV התייקרה, וכעת מחירה הכולל יעמוד על 99 שקל, כאשר הצפייה היא על גבי האינטרנט בעזרת ממיר מיוחד. ההרשמה לשירות החדש פתוחה לקהל כבר כעת באתר הוט, כאשר האקטיבציה תחל בחודש ספטמבר. שירות ה-NEXT TV הרגיל ממשיך להימכר ללא קשר לחבילה החדשה.רמי לוי TV
כפי שניתן למצוא אצל חברות הסלולר שירותי צפייה בטלוויזיה (סלקום, פרטנר), כך רצה גם רמי לוי, שמלבד רשת מרכולי דיסקאונט, מחזיק בחברת תקשורת קטנה הנשענת על תדרי פלאפון. רמי לוי חַבָר לחברת הכבלים הוט והשניים השיקו את חבילת הטלוויזיה בשם רמי לוי HOT By - TV לפי דברי לוי, לחברתו קהל לקוחות גדול המעוניין בפתרונות טלוויזיה במחירים מוזלים, אך זה לא יוותר על תוכן איכותי וישראלי הקיים בחברת הוט.

רמי לוי מציע חבילה מגוונת הפונה לכל דיירי הבית: ערוצים וסדרות לילדים, הפקות מקור ורכש, וערוצי ספורט האהובים. מגוון הערוצים הליניאריים (35 במספר) זהה לזה המוצע בחבילת ה-+NEXT TV, וספריית ה-VOD כלולה אף היא במחיר.בנוסף ניתן להוסיף בתשלום את חבילת הספורט 5 וחבילת ערוצי צ'רלטון המשדרות את ליגת האלופות. סדרות הרכש והמקור יהיו אף הן מגוונות ויכללו כותרים ידועים כמו פוליאקובים, משחקי הכס, ג'ודה, פולמון, בנות ועוד.

השירות של רמי לוי מוצע בשני אופנים: ממיר בלבד בעלות של 89 שקל, או בנדל של ממיר ותשתית אינטרנט במהירות של עד 30 מגה במחיר של 135 שקל ,כאשר תוספת לכל ממיר נוסף תעמוד על 29.9 שקל, כנהוג גם אצל המתחרים. החל מהיום ניתן להצטרף ולרכוש ממיר בכל אחד מנקודות רמי לוי תקשורת הפרוסות בארץ, אך ההפעלה תתרחש במהלך חודש ספטמבר.