אחת מיצרניות הרחפנים הבולטות בעולם, חברת DJI הסינית, קיימה אמש (ד', 15.05) אירוע הכרזה ובו היא חשפה מוצר חדש שטרם ראינו בנוף מוצריה: מצלמת אקסטרים. הכירו את המצלמה שתתחרה בשליטה של חברת GoPro בשוק מצלמות האקסטרים, זו ה-DJI Osmo Action.
מצלמת האקסטרים DJI Osmo Action מגיעה לשוק עם מבנה קטנטן ומוקשח, בעודה מציעה שני מסכים - האחד בחזית בגודל 1.4 אינץ' והשני בגבה, בגודל 2.25 אינץ'. המסך הראשון והקטן נועד לסייע בצילום תמונות עצמיות, כך שתוכלו לראות כיצד התמונה נראת לפני הצילום, בעוד הצג השני והגדול יותר יהיה מסך מגע פונקציונלי, דרכו ניתן יהיה לשלוט בהגדרות המצלמה השונות ולתפעל אותה.
חיישן הצילום של ה-Osmo Action מגיע ברזולוציית 12 מגה פיקסל (חיישן CMOS), עם יכולות צילום וידאו ברזולוציית 4K בקצב של 60 פריימים לשנייה. פונקציית ייצור התמונה האלקטרונית המכונה RockSteady תהיה זמינה גם בצילום ברזולוציה המירבית. כמו כן, ישנה אפשרות לצילום וידאו HDR ב-30 פריימים לשנייה וכן צילום וידאו בהילוך איטי ברזולוציית Full HD ובקצב של 240 פריימים לשנייה.
מצלמת האקסטרים של DJI תומכת ב-WiFi ובלוטות', ניתנת לשליטה דרך אפליקציית החברה ועמידה בפני מים עד לעומק של 11 מטר. בזירת הסוללה מציעה מצלמת ה-Osmo Action אפשרות לצילום רצוף של עד 93 דקות, וזו נטענת דרך שקע USB Type-C. את מצלמת האקסטרים החדשה תשיק היבואנית הרשמית של מוצרי DJI בישראל, בנדא מגנטיק, כבר בשבוע הבא, עם פתיחתה הרשמית של חנות DJI בישראל. המחיר: 1,699 שקלים עם אחריות לשנה וערכת אביזרים שכוללת, בין היתר, מעמד לרכב ולקסדה.