צמיד הכושר החכם האחרון מבית שיאומי, Mi Band 3, הושק בישראל באופן רשמי בחודש אוקטובר של השנה שעברה, ומהרה הפך לצמיד הכושר הפופולרי ביותר בשוק המקומי, על פי נתוני אתר זאפ. הסיבה לכך טמונה במגוון הפיצ'רים שהוא מציע אל מול מחיר אטרקטיבי במיוחד. כעת, הדלפה חדשה חושפת כיצד תנסה שיאומי להתעלות על הדור הנוכחי ואילו פיצ'רים יגיעו עם הדור הבא, ה-Xiaomi Mi Band 4.


הודלף: כך יראה צמיד הכושר החכם Mi Band 4

הדור הקודם בסדרה - Mi Band 3


על פי ההדלפה, ה-Mi Band 4 יוותר על מסך המונוכרום (שחור ולבן) שהגיע עם הדור הקודם, ויחליף אותו במסך מגע מסוג OLED, שיהיה צבעוני ומעט יותר גדול. ממשק המשתמש יזכה לרענון ויותאם למסך המגע החדש והצבעוני, כאשר בשלב זה לא ברורים כל השינויים והשדרוגים בממשק. לפי תמונות ההדלפה נראה כי ייתכן שהממשק יתופעל באמצעות מחוות מגע ולא באמצעות כפתור קפסטיבי כפי שהיינו רגילים עד עתה.


על מנת לאפשר למסך הצבעוני את כוח העבודה שלו, תשלב שיאומי בצמיד סוללת 135mAh, זאת בהשוואה לסוללת 110mAh שהגיעה עם המי בנד 3. לא ברור האם הסוללה המוגדלת תספיק על מנת להציע את אותם חיי סוללה מעולים עימם הגיע הדור האחרון בסדרה.


הודלף: כך יראה צמיד הכושר החכם Mi Band 4


נוסף על כך, הצמיד החדש יתמוך בבלוטות' בגרסה 5.0, יגיע בשילוב עם NFC וכן יכיל מד דופק משודרג בחלקו התחתון. השעון יגיע לשוק בשתי גרסאות - האחת עם NFC - שמחירה ינוע, על פי הדיווח, סביב 499 יואן (כ-260 שקלים), והאחת ללא NFC שתוצע לרכישה במחיר דומה לדור הקודם - סביב 200 יואן (כ-110 שקלים). מחירה של גרסת ה-NFC נשמע לנו מעט גבוה מדי עבור סדרת Mi Band של שיאומי, אך נצטרך להמתין להכרזה הרשמית על מנת לדעת את הפרטים במלואם.


מקור 1 | 2