מוקדם יותר השנה, החלה חברת באג מולטיסיסטם, אחת מרשתות האלקטרוניקה הצרכנית הגדולות ביותר בישראל, בייבוא רשמי של הסמארטפונים לבית מותג הגיימינג האמריקאי רייזר. כעת, בהודעה שהפיצה לעיתונות במהלך סוף השבוע האחרון, חושפת באג כי היא משיקה ברשת החנויות שלה את כל מגוון מוצרי הגיימיג המגוונים של חברת Razer.


סדרת אביזרי הגיימינג של Razer מגיעה לישראל בייבוא רשמי


בהודעה של באג, היבואנית הרשמית של מוצרי רייזר בישראל, נחשפו כלל המוצרים שזמינים כולם לרכישה בחנויות החברה ברחבי הארץ ובאתר האינטרנט שלה. סדרת המוצרים שמגיעה לישראל כוללת מקלדות גיימינג, עכברי גיימינג, מיקרופונים, אוזניות ומצלמות רשת. 


מקלדות גיימינג

בזירת המקלדות נמצא 3 דגמים חדשים. הראשוונה והזולה ביותר היא מקלדת ה-Ornata Chroma, שמגיעה עם תאורת LED הניתנת להתאמה ובחירה מבין 16.8 מיליון צבעים, מקשי Mecha-Membrane מכנאיים ופד יד מובנה הנועד לספק נוחות אחיזה משופרת. המקלדת מוצעת לרכישה במחיר של 399 שקלים.


סדרת אביזרי הגיימינג של Razer מגיעה לישראל בייבוא רשמי


זוג מקלדות נוספות הן ה-Huntsman ו-Huntsman Elite, שמחירן לצרכן עומד על 569 שקלים לגרסה הסטנדרטית ו-899 שקלים לגרסת Huntsman Elite. מדובר בזוג מקלדות עם מקשים אופטו-מכנאיים, תמיכה במצב גיימינג ייעודי, מעטה אלומיניום ועוד. דגם ה-Elite זוכה גם לחוגה דיגיטלית ומספר מקשים נוספים לשליטה על המדיה, זיכרון מקומי ותאורת אווירה תחתית ב-4 דפנות המקלדת. 


סדרת אביזרי הגיימינג של Razer מגיעה לישראל בייבוא רשמי


עכברי גיימינג

רייזר משיקה בישראל גם זוג עכברי גיימינג, אם כי לא מדובר בעכברים אלחוטיים. הראשון מביניהם הוא ה-Razer Deathadder Essential, שכולל 5 מקשים עצמאיים ניתנים להתאמה ושינוי ומאפשרים עד ל-10 מיליון לחיצות לכל אורך חיי העכבר. החיישן האופטי של העכבר מגיע עם DPI של 6,400 המאפשר תזוזה מהירה ומדוייקת. את עכבר זה מציעה באג לרכישה בישראל במחיר של 219 שקלים.
העכבר השני שעושה עלייה לשוק המקומי הוא ה-Razer Basilik. מדובר בעכבר גיימינג חוטי שמשלב גם הוא 5 כפתורים הניתנים להתאמה. הוא מציע עד ל-16,000DPI עם מנגנון מכני המאפשר התאמה ושינוי בין רמותה-DPI השונות. העכבר כולל חיישן אופטי גם כן ומוצע לרכישה במחיר של 269 שקלים


אוזניות

גם בקטגוריית אוזניות הגיימרים מביאה רייזר לשוק הישראלי מספר מוצרים. הראשונות אלו אוזניות ה-Electra V2, שכוללות דרייברים בגודל 40 מ"מ ותמיכה בסאונד בסראונד (7.1 ערוצים). האוזניות יספקו, לטענת החברה, חווית אודיו ב-360 מעלות. הן מגיעות עם מסגרת אלומיניום ועם מיקרופון ייעודי. את ה-Electra V2 מתמחרת באג ב-229 שקלים לגרסת בסיס ו-289 שקלים לגרסת USB. 


סדרת אביזרי הגיימינג של Razer מגיעה לישראל בייבוא רשמי


ממשיכות את הרשימה אלו הן אוזניות ה-Razer Kraken. הן מציעות דרייברים בגודל 50 מ"מ, כוללות בקר שליטה ייעודי ומיקרופון. הן מגיעות גם כן עם מסגרת אלומיניום בעלת משקל קל, ריפוד ראש שיספק נוחות שימוש ברמה גבוהה לאורך זמן. האוזניות מוצעות לרכישה בסניפי באג במחיר של 389 שקלים בגרסת 3.5 מ"מ בלבד.
אביזרים נוספים

מלבד האוזניות, העכברים והמקלדות שהשיקה רייזר בישראל, זו החליטה להביא לשוק המקומי מספר מוצרים נוספים. המוצר הראשון הוא ה-Seiren X - מיקרופון מועצב לשידורי גיימינג ביתיים. הוא תומך בטכנולוגיה לסינון רעשי רקע, מגיע בעיצוב שולחני ייחודי ונועד לספק חווית שידור מיטבית. המיקרופון, כך נמסר מהחברה, תוכנן ועוצב בתמיכה של שדרני מדיה מקצועיים. את המיקרופון מציעה באג לרכישה במחיר של 449 שקלים.


סדרת אביזרי הגיימינג של Razer מגיעה לישראל בייבוא רשמי


המוצר האחרון בסדרת המוצרים שמגיעים לישראל הוא ה-Kiyo Ring Light Camera. מדובר במצלמת רשת עם תאורה LED ייעודית המשולבת במסגרת המצלמה. המצלמה מאפשרת צילום וידאו באיכות של Full HD ובקצב של 30 או ברזולוציית HD בקצב של 60 פריימים לשנייה. המצלמה כוללת מקרופון מובנה. מחירה לצרכן יעמוד על 449 שקלים.  


כל המוצרים שהושקו בישראל על ידי זמינים לרכישה בייבוא הרשמי של החברה יהיו זמינים לרכישה הן בסניפי החברה ברחבי הארץ והן באתר האינטרנט שלה. מוצרי רייזר השונים זמינים לרכישה בייבוא מקביל גם דרך מגוון נרחב של חנויות נוספות ברחבי הארץ.