בתחילת החודש צצו ברשת מספר דיווחים מקורות שונים שהתיימרו לחשוף כי סדרת הדגל הראשונה למותג רדמי, ה-Redmi K20, תחשף מחדש על ידי חברת האם, שיאומי, כסדרת דגל מוזלת בשם Xiaomi Mi 9T. כעת, ענקית הטכנולוגיה הסינית מאשרת את הדברים, לפחות באופן חלקי, וחושפת: Mi 9T יוכרז ב-12 ביוני.


רשמי: Xiaomi Mi 9T יוכרז ב-12 ביוני עם מצלמה קופצת


יצרנית הסמארטפונים הסינית שיתפה בחשבון הטוויטר הגלובלי שלה טיזר לקראת הכרזתו של מוצר חדש, תוך שהיא מתייגת את שם המכשיר - Mi 9T ואת הביטוי "Pop Up In Style". הביטוי מתייחס, כמובן, למצלמה הנשלפת שצפויה להגיע עם ה-Mi 9T, אותה מצלמה שמצוייה בשני דגמי ה-Redmi K20.


ה-Xiaomi Mi 9T צפוי להגיע לשוק בשני דגמים - Mi 9T ו-Mi 9T Pro, שיהיו מקבילים ל-Redmi K20 ו-K20 Pro. שניהם יציעו מבנה סנדוויץ' זכוכית עם מסגרת עשויה אלומיניום, כאשר בחלקם הקדמי יהיה מסך AMOLED בגודל 6.39 אינץ' וברזולוציית Full HD Plus. המסך יגיע עם שוליים דקים וכמעט סימטריים, ללא חריץ או חור במסך. את המצלמה הקדמית, כאמור, תכיל מגירה נשלפת במסגרת האלומיניום של המכשיר, שתצא בכל פעם שהיא נדרשת לשימוש - צילום סלפי או פתיחת נעילה באמצעות זיהוי פנים.


רשמי: Xiaomi Mi 9T יוכרז ב-12 ביוני עם מצלמה קופצת


מפרטם הטכני של מכשירי ה-Mi 9T יהיה זהה לסדרת K20. מערכת השבבים תהיה Snapdragon 855 עבור הדגם העוצמתי יותר ו-Snapdragon 730 עבור דגם הביניים, וזו תגיע יחד עם 6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון RAM. על המפרט תנצח סוללת 4,000mAh עם תמיכה בטעינה מהירה וללא טעינה אלחוטית (טעינת 27 וואט לדגם הפרו ו-18 וואט לדגם הסטנדרטי). בגב המכשירים ישולבו 3 מצלמות - חיישן 48 מגה פיקסל ראשי, מצלמת 8 מגה פיקסל עם עדשת טלפוטו לביצוע זום אופטי ומצלמת 13 מגה פיקסל עם זווית צילום רחבה.


רשמי: Xiaomi Mi 9T יוכרז ב-12 ביוני עם מצלמה קופצת


נכון לרגעים אלו לא ברור כיצד תבחר שיאומי להציג את דגמי סדרת Mi 9T. ייתכן כי גם כאן נראה שני דגמים - Mi 9T שיקביל ל-K20 ו-Mi 9T Pro שיקביל ל-K20 Pro, אך מנגד בהחלט אפשרי שבחברה יחליטו להשיק רק את אחד מן הדגמים. גם התמחור עוד מהווה תעלומה, אך זה צפוי להיות זול למדי. את ה-K20 Pro, נציין, השיקה החברה בסין במחיר התחלתי של 2,499 יואן סיני (כ-1,310 שקלים).


מקור