חברת נינטנדו היפנית הינה יצרנית קונסולות משחק מהוותיקות ביותר בעולם, עם מכירות של מאות מיליוני קונסולות מאז ההשקה הראשונה של היצרנית איי שם בשלהי שנות השמונים. למרות זאת, לישראל הגיע המותג בייבוא רשמי רק בחודש מרץ האחרון, כאשר חברת תור גיימינג הודיעה כי תשמש יבואנית רשמית למוצרי נינטנדו בשוק המקומי.


חנות המותג הרשמית של Nintendo נפתחת בישראל


כעת, פחות מארבעה חודשים לאחר ההודעה על תחילת הייבוא הרשמי בישראל, פותחת תור גיימינג את חנות המותג הראשונה של Nintendo בשוק הישראלי בהשקעה של לא פחות מ-3 מיליון שקלים.


לאירוע פתיחת החנות, שממוקמת בדיזינגוף סנטר, תל אביב, הגיעו מאות מחובבי המותג הממתינים בתור בציפייה רבה לפתיחת הדלתות בשעה 18:00. פתיחת החנות מגיעה בתקופה בה זוכה השוק הישראלי למגוון חנויות מותג חדשות, ביניהן - B&O, יצרנית הרחפנים DJI ומותג שיאומי שכבר פתח 3 חנויות מותג בשוק המקומי. 


חנות הקונספט של נינטנדו בישראל משתרעת על שטח לא קטן של 150 מטרים רבועים. בחנות תציע תור גיימינג לצרכנים השונים להתנסות במגוון מוצרי נינטנדו, ובראשם כמובן נמצא את קונסולת ה-Nintendo Switch עם משחק הקונסולה החדש - Mario Maker 2, שיושק ביום שישי הקרוב באירוע השקה בחנות, שיחל בשעה 10:00 ויאפשר לצרכנים להתנסות במשחק החדש.


חנות המותג הרשמית של Nintendo נפתחת בישראל


נוסף על כך, בחנות המותג נוכל למצוא גם מגוון נרחב של אביזרים נלווים עבור קונסולות הגיימינג של נינטנדו, מוצרי ביגוד ממותגים - חולצות, כובעים ואביזרי לבוש אחרים,  קונסולות רטרו - Nintendo Classic Mini: NES, Nintendo 2DS XL, תיקים, משחקים, מחזיקי מפתחות, תחנות עגינה, בקרים, אוזניות ועוד.


מדבריו של ערן תור, יו"ר תור גיימינג:

"המטרה שלנו להעלות חיוך לישראלים על ידי חווית הבידור והמשחק של נינטנדו. אנו נרגשים מפתיחתה של חנות נינטנדו ייחודית וראשונה בישראל זהו בהחלט רגע היסטורי. מדובר באחד מהמותגים המצליחים והמוכרים בעולם בזכות דמויות כמו מריו, פוקימון, דונקי קונג וזלדה, וקונסולות כמו Nintendo Switch, Game Boy Wii ועוד"


חנות המותג הרשמית של Nintendo נפתחת בישראל


נוסף על האפשרות לרכישת מוצרים, בתור גיימינג מציינים כי לא רק שהחנות תהווה מקום למפגשי מעריצים עבור קהילת שחקני נינטנדו, אלא גם יתקיימו בה תחרויות ואירועים מיוחדים שיחלו כבר מיום שישי הקרוב עם השקת Mario Maker 2. מלבד חנות המותג שלה, מוצרי נינטנדו השונים בייבוא רשמי יהיו זמינים דרך מגוון משוקים מורשים ברחבי הארץ. בין המשווקים נמצא את רשתות האלקטרונקיה אייבורי, באג, KSP, מחסני חשמל, קרביץ, אופיס-דיפו, Touch וג'ויסטיק.


כמו כן, החברה הקימה מערך שירות מקומי שכולל מוקד לקוחות טלפוני ונקודות שירות בפריסה ארצית חלקית של 6 נקודות בהן ניתן יהיה להפקיד את מוצריה לתיקון במקרה של מימוש אחריות.  באתר האינטרנט החדש של נינטנדו נוכל למצוא, מלבד אפשרות לרכישה מקוונת של שלל מוצרי החברה, גם תוכן הרלוונטי עבור רוכשי מוצרי המותג או אביזריו השונים- שאלות ותשובות, מדריכים הזמינים בעברית ועוד.