בהודעה שהפיצה לעיתונות מוקדם יותר היום (א', 14.07) חברת Yes, הודיעה זו על שיתוף פעולה חדש בינה לבין בזק בינלאומי. שיתוף הפעולה יביא ללקוחות קיימים וללקוחות חדשים, בפעם הראשונה עבור חברת יס, שירותי טריפל הכוללים שירותי טלויזיה, אינטרנט וטלפון ביתי. המחיר: החל מ-199 שקלים.


יס ובזק בינלאומי משיקות חבילת טריפל במחיר של החל מ-199 שקלים

(התמונה באדיבות Yes ו-Sting TV)


על פי ההודעה המשותפת של החברות, יס ובזק בינלאומי יציעו לצרכנים בישראל שני שירותי טריפל חדשים. השירות הראשון והזול מביניהם כולל את שירותי הטלויזיה של Sting TV - מותג ה-OTT מבית חברת יס, יחד עם אינטרנט ביתי (תשתית וספק) במהירות של 100 מגה, כמו גם קו טלפון ביתי.


חבילת הטלויזיה של סטינג TV תכיל את 5 החבילות של המותג, בהן: סרטים, סדרות, ילדים, מדע וטבע, ערוצים ישראליים וכן חבילת ערוצי ספורט 5. מחיר חבילה זו יעמוד על 199 שקלים לחודש, כאשר קמפיין ההשקה של השירות יאפשר לצרכנים לקבל את הטריפל במחיר של 99 שקלים ל-3 חודשים, ולאחר מכן תחל יס לגבות מחיר מלא.


יס ובזק בינלאומי משיקות חבילת טריפל במחיר של החל מ-199 שקלים


מסלול הטריפל השני אותו משיקות היום בזק בינלאומי ויס כולל בתוכו של שירותי הטלויזיה של מותג yes במסלול Yes Ultimate. השירות כולל VOD ללא תשלום, חבילת ערוצים פרימיום (ילדים, לייף-סטייל, ים תיכות, ועוד), ממיר HD מקליט ועוד. לצד שירותי הטלויזיה, יוצע לצרכנים אותו שירות אינטרנט ביתי במהירות של 100 מגה, וקו טלפון ביתי. את הטריפל שמבוסס על שירותי Yes, יציעו החברות במחיר של 299 שקלים לחודש, עם מחיר התחלתי של 139 שקלים לחודש למשך שלושה חודשים. לקוחות קיימים ישלמו ב-3 החודשים הראשונים מחיר יקר יות - 229 שקלים.


את ההתקנה של שני שירותי הטריפל החדשים יבצע טכנאי אחד במעמד הגעה יחיד, מה שימנע מן הצרכנים את הצורך בקביעת מספר מועדים להגעת טכנאי. השירות יוצע החל מהיום (א', 14.07) הן ללקוחות קיימים והן ללקוחות חדשים שיצטרפו לצמד החברות.