חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
המוצרים המבוקשים
אוזניות Apple AirPods 2
709 - 534 ₪
אוזניות Apple AirPods Pro
1,349 - 1,099 ₪

כך תשפר גוגל את חווית השימוש באוזניות נטולות חוטים

גוגל חושפת דרך בלוג המפתחים הרשמי של אנדרואיד מספר עדכונים שיגיעו למערכת ההפעלה שלה, ויצליחו לשדרג את חווית השימוש באוזניות True Wireless

אלי כהן |  21/07/2019

במהלך השנה שעברה חשפה חברת גוגל את Fast Pair, פיצ'ר חדש שהוטמע באנדרואיד, מבצע שימוש ב-BLE (ר"ת Bluetooth Low Energy), ומטרתו לאפשר חיבור מהיר עד מיידי של אוזניות ומוצרי בלוטות' אחרים למכשירי אנדרואיד קרובים. כעת, משדרגת גוגל את Fast Pair עם מספר פיצ'רים חדשים שעשויים לשפר משמעותית את חווית השימוש באוזניות True Wireless עבור משתמשי אנדרואיד.


כך תשפר גוגל את חווית השימוש באוזניות נטולות חוטים


על פי דברים שחשפה החברה בבלוג אנדרואיד הרשמי שלה, הגרסה החדשה של Fast Pair תגיע עם מספר פיצ'רים חשובים. הראשון שבהם כולל הטמעה עמוקה יותר של אופי החיבור לאוזניות נטולות חוטים, כזו שתאפשר לאוזניות לשדר כל אחת בנפרד את מצב הסוללה שלה למכשיר, וכך גם המארז עצמו. כך, דרך מכשיר האנדרואיד שברשותכם, ניתן יהיה לצפות במצ הסוללה של כל אחד מן השלושה בנפרד.


כיום, מכשירי אנדרואיד אינם מסוגלים לפרט על מצב הסוללה של כל אחת מאוזניות ה-True Wireless בנפרד, ומציגים נתון כללי שאף פעם לא ברור האם הוא מתייחס לאוזניות (ולאיזו מהן) או למארז עצמו. כמו כן, במסך הגדרות הבלוטות', תציג גוגל עמוד ניהול חדש עבור אוזניות התומכות ב-Fast Pair. דרך עמוד זה ניתן יהיה לנתק את האוזניות מן המכשיר, לגשת לאקולייזר ולקבל את מצב הסוללה.


כך תשפר גוגל את חווית השימוש באוזניות נטולות חוטים


נוסף על כך, באמצעות העדכון החדש ל-Fast Pair, יהנו מוצרי בלוטות' מחוברים מתמיכה בפיצ'ר Find My Device, שיציג את מיקום האוזניות האחרון וכן למצוא אותן במקרה שאלו עבדו. גם פיצ'ר זה יהיה זמין ישירות מעמוד האוזניות הייעודי בהגדרות הבלוטות'. כלל הפיצ'רים הללו יאפשרו לגוגל לאחד את חווית השימוש עבור משתמשי אנדרואיד באוזניות נטולות חוטים.


חשוב לציין כי אין זה מספיק שגוגל תטמיע את העדכון במערכת ההפעלה שלה, ועל יצרניות מוצרי האודיו הרלוונטיות לפעול בנושא גם כן. בשלב זה, רשימת המכשירים התומכים בפיצ'ר כוללת את מספר אוזניות מבית JBL, Jaybird, LG ואף Anker. ניתן להניח כי במהלך השנה הקרובה נראה עוד ועוד אוזניות ומוצרי בלוטות' אחרים התומכים בפיצ'ר זה ובכך משפרים את חווית השימוש של משתמשי אנדרואיד במוצרי אודיו אלו.


מקור

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית אוזניות

יצרן:Apple,
חיבור למכשיר:True Wireless,
עיצוב האוזניות:אוזניות...,
החל מ- 534 ₪
מתוך 48 חנויות
יצרן:Samsung,
חיבור למכשיר:True Wireless,
עיצוב האוזניות:אוזניות...,
החל מ- 345 ₪
מתוך 38 חנויות
יצרן:Apple,
חיבור למכשיר:True Wireless,
עיצוב האוזניות:אוזניות...,
החל מ- 1,099 ₪
מתוך 20 חנויות
יצרן:Sony,
חיבור למכשיר:Bluetooth,
עיצוב האוזניות:אוזניות...,
החל מ- 1,017 ₪
מתוך 27 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il