סדרת הכניסה של שיאומי בשוק הסמארטפונים, היא כמובן סדרת Xiaomi Redmi מבית מותג רדמי המוכר. בזמן שבתחילת 2019 הגיע ה-Redmi 7 עם שדרוג משמעותי בזירת העיצוב והביצועים, מידע חדש שהגיע לרשת חושף כי עבור דור ההמשך בסדרה, ה-Xiaomi Redmi 8, מתכננת שיאומי מקצה שדרוגים שיתמקד בחיי סוללה.


נחשף: זהו ה-Xiaomi Redmi 8 - זוג מצלמות אחוריות וסוללת ענק


על פי המידע החדש והראשוני בנושא, שמגיע דרך אתר משרד התקשורת הסיני TENAA, ה-Redmi 8 יגיע לשוק כשהוא כולל סוללה בנפח מרשים של 5,000mAh. מדובר בשדרוג משמעותי בהשוואה לדור הקודם, שצוייד בסוללת 4,000mAh (שדרוג מהותי בהשוואה לדור שקדם לו גם כן). אם הצלחנו להפיק עם הרדמי 7 חיי סוללה של כ-7 שעות שימוש -  אין ספק שיהיה מעניין לראות אילו חיי סוללה יצליח לספק הרדמי 8 עם סוללה בקיבולת גבוהה בכ-25%.


עוד עולה מתוך המידע שנחשף דרך TENAA כי ה-Redmi 8 יצוייד במסך LCD בגודל 6.21 אינץ', ברזולוציית HD Plus זהה לדור הקודם, כאשר בחריץ שבמסך תשכן מצלמת 8 מגה פיקסל קדמית. בגב המכשיר, שיגיע במבנה סנדוויץ' פלסטיק/זכוכית, יהיה מערך צילום כפול עם חיישן 12 מגה פיקסל ראשי ומצלמה משנית ברזולוציית 8 מגה פיקסל. ייתכן כי מדובר בחיישן עומק או בחיישן בעל זווית צילום רחבה. 


נחשף: זהו ה-Xiaomi Redmi 8 - זוג מצלמות אחוריות וסוללת ענק

בתמונה: Xiaomi Redmi 7


מתחת למכסה המנוע תהיה מערכת שבבים עם מעבד בעל 8 ליבות עיבוד בתדר מירבי של 2.0GHz (הדגם אינו ידוע כעת). ניתן להעריך כי זו תצוות ל-3 או 4 גיגה-בייט RAM וכן ל-32 או 64 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי, אותו ניתן יהיה להרחיב באמצעות כרטיס MicroSD. מערכת ההפעלה שתרוץ על המכשיר היא אנדרואיד 9.0 פאי בשילוב ממשק המשתמש הייעודי של שיאומי, MIUI 10 (או 11). 


נכון לרגע זה, לא ידוע מתי תכריז שיאומי על ה-Xiaomi Redmi 8. 


מקור