בעוד כחודש צפויה ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסלולר האמריקאית, חברת אפל, להכריז על דור מכשירי האייפון הבא בפיתוחה, אותו אנו מכירים עד לרגע זה בשם iPhone XI. כעת, מידע חדש שעשה דרכו אל הרשת ביממה האחרונה ומגיע מאנליסט המובייל מינג-צ'י קאו, חושף כי לצד מכשירי האייפון החדשים, ייתכן שהחברה תציג גם את דור השעונים החכמים הבא בפיתוחה, Apple Watch Series 5


דיווח: Apple Watch Series 5 יוכרז לצד iPhone XI בספטמבר


על פי המידע החדש בנושא, ה-Apple Watch Series 5 יגיע לשוק בשתי וריאציות חדשות שאינן מגיעות בדור השעונים החנוכחי של היצרנית - גרסה עשויה טיטניום (Titanium) וגרסה נוספת עשויה חומר קרמי (Ceramic). הדברים מגיעים מתוך קטעי קוד בגרסת הבטא של מערכת ההפעלה WatchOS 6, הצפויה להגיע למשתמשים החל מהסתיו הקרוב.


גרסאות הטיטניום והחומר הקרמי של שעון ה-Apple Watch Series 5 יגיעו בגדלי 40 ו-44 מ"מ, בדומה לדור השעונים הנוכחי של החברה. נכון לרגע זה לא ברור האם ליצרנית יש תוכניות אחרות עבור גרסאות האלומיניום ופלדת אל-חלד שבהן מגיע השעון כיום. ייתכן כי הטיטניום יחליף את וריאציית הפלדה באופן מוחלט, ואילו הגרסה שעשויה מחומר קרמי תגיע כגרסת פרימיום נוספת.


דיווח: Apple Watch Series 5 יוכרז לצד iPhone XI בספטמבר


תרחיש נוסף שעשוי להתרחש הוא שהיצרנית האמריקאית תבחר להשיק את וריאציות הטיטניום והחומר הקרמי כגרסאות חדשות ומעודכנות לדור השעונים הנוכחי, Apple Watch Series 4. במקרה כזה, מפרטו הטכני של השעון ויכולותיו הטכניות יהיו זהים באופן מוחלט לדור הנוכחי. כך או כך, בין אם מדובר ב-Apple Watch Series 5 ובין אם מדובר בוריאציות חדשות ל-Series 4, צפויה היצרנית להציג את אלו בספטמבר הקרוב, לצד אייפון 11.


מקור 1 | 2 | 3