ענקית הטכנולוגיה ויצרנית האודיו היפנית, חברת סוני, הכריזה מוקדם יותר השנה על אוזניות נטולות החוטים החדשות והמתקדמות ביותר בפיתוחה, הן ה-Sony WF-1000XM3. כחודש חלף, וכעת מודיעה היבואנית הרשמית של מוצרי המותג בישראל, חברת ישפאר, על השקת האוזניות בשוק המקומי.


סוני משיקה בישראל את האוזניות נטולות החוטים WF-1000XM3


אוזניות ה-Sony WF-1000XM3 מגיעות לישראל במחיר מומלץ של 1,090 שקלים, והן זמינות כעת במסגרת מכירה מוקדמת דרך מגוון משווקים. על מדפי החנויות בשוק המקומי יעלו ה-WF-1000XM3 בעוד קצת יותר משבוע, החל מתאריך ה-27 באוגוסט, יום חמישי.


דגם ה-WF-1000XM3 מגיע לשוק עם הבטחות רבות מצידה של היצרנית. האוזניות מגיעות עם עיצוב מעודכן, שכולל מעטה פלסטיק חיצוני עם משטח מגע בולט ואוזניה בתצורת In Ear. האוזניות מגיעות עם תמיכה בטכנולוגיה לסינון רעשים אקטיבי (ANC), באמצעות שבב חדש מסוג QN1e HD הנמצא בכל אחת מן האוזניות.


סוני משיקה בישראל את האוזניות נטולות החוטים WF-1000XM3


האוזניות מגיעות יחד עם אפליקציה המאפשרת שליטה רחבה יותר והתאמה בהתאם להעדפות המשתמש. כמו כן, תאפשר האפליקציה להגדיר את פיצ'ר ה-Adaptive Sound Control, שמאפשר לאוזניות להאזין לסביבה ולהתאים את השמע בהתאם לכך. כשזה נוגע לחיי סוללה, יספקו האוזניות עד ל-6 שעות ניגון מוסיקה עם סינון רעשים פועל ו-8 שעות ללא סינון הרעשים האקטיבי. יחד עם מארז הטעינה, שיטען דרך שקע USB Type-C, ניתן יהיה להגיע עד ל-32 שעות עבודה ללא סינון רעשים אקטיבי - נתון מרשים בהחלט.