חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית, וואן פלוס, צפויה להכריז במהלך החודשים הקרובים על סדרת מכשירי הדגל הבאה בפיתוחה, וואן פלוס 7T, שתכיל שני דגמים: OnePlus 7T (דור ההמשך לוואן פלוס 7) ו-OnePlus 7T Pro (דור המשך לוואן פלוס 7 פרו). כעת, הדלפה חדשה וראשונה מסוגה מציגה את תמונות ההדמייה של הדגם הצנוע מבין השניים, זהו ה-OnePlus 7T.
ההדלפה החדשה מגיעה אלינו מ-OnLeaks, מדליף מובייל מוכר שדאג להביא לנו במהלך השנים האחרונות הדלפות מדוייקות באופן עקבי אודות מכשיריהן של יצרניות סמארטפונים וטאבלטים שונות. על פי ההדלפה, ניתן לראות כי ה-OnePlus 7T לא יהיה כה שונה מקודמו. בחלקו הקדמי יהיה אותו מסך AMOLED עם שוליים דקים וחריץ בצורת טיפה, מעוד מימינו ומשמאלו ישולבו: כפתור נעילה/כיבוי, מקשי הווליום ומתג ההשתקה.


בעוד מבנה המכשיר ימשיך להיות סנדוויץ' זכוכית עם מסגרת אלומיניום, גב הזכוכית של הסמאטרפון יגיע עם מקצה שינויים קטנטן. מערך הצילום הראשי ימוקם במעטה זכוכית עגולה הבולטת מעל לפני השטח, ויכיל 3 חיישני צילום: מצלמה סטנדרטית, חיישן נוסף עם עדשת טלפוטו לביצוע זום אופטי, ומצלמה שלישית עם זווית צילום רחבה מאוד. מדובר בשדרוג מהותי למדי בהשוואה לזוג המצלמות שהגיעו עם הדור הקודם.


הודלף: זהו ה-OnePlus 7T - מערך צילום משולש ועיצוב מוכר


גול המסך ינוע סביב 64 או 6.5 אינץ', עם מימדים גדולים יותר מהדור הקודם: 161.2 מ"מ אורך, 74.5 מ"מ רוחב ו-8.4 מ"מ עובי. מתחת למכסה המנוע שלו, ה-OnePlus 7T צפוי להגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 855 Plus בפיתוח קואלקום, זיכרון RAM בנפח בסיס של 6 או 8 גיגה-בייט, זיכרון אחסון פנימי בנפח התחלתי של 128GB ומערכת ההפעלה אנדרואיד 10 החדשה. 


על ה-OnePlus 7T כמו גם ה-OnePlus 7T Pro, עשויה וואן פלוס להכריז כבר בסוף חודש ספטמבר הקרוב. 


מקור