לפני מספר חודשים חשפה אפל, אחת מירצניות הטכנולוגיה הבולטות ביותר בעולם ומי שמובילה בגאון את טרנד האוזניות נטולות החוטים, את הדור השני לאוזניות ה-AirPods, הן כמובן ה-AirPods 2 או AirPods 2019. כעת, נראה כי הענקית האמריקאית מתכננת לחשוף את דור ההמשך בשנה הבאה, כך על פי דיווח חדש של מגזין בלומברג.


דיווח: השקת הדור השלישי לאוזניות ה-AirPods תדחה לשנה הבאה


על פי המגזין, אפל עומלת בימים אלו על פיתוחן של אוזניות ה-AirPods 3 (או AirPods 2020), שיגיעו עם מקצה שדרוגים משמעותי בהשוואה לדור הנוכחי. בין השינויים אנו צפויים לראות סינון רעשים חדש (ייתכן שיהיה זה סינון רעשים אקטיבי), יחד עם עמידות מוגברת בפני מים ואבק. בעוד עשויה החברה להציג שינויי עיצוב עם האוזניות החדשות, על פי המידע הזמין בשלב זה לא ברור אם כך אכן יהיה.


יחד עם השינויים והשדרוגים השונים, צפויה אפל גם להעלות את מחיר הבסיס של הסדרה מ-159 דולר. לא ברור כיצד תתמחר אפל את אוזניות החדשות, אך ייתכן כי תג המחיר של 199 דולר שהגיע עם דגם האוזניות בעל הטעינה האלחוטית שהציגה החברה השנה, יהפוך לסטנדרט בסדרת AirPods 3. דיווח זה מצטרף לידיעה קודמת שפורסמה בנושא והעידה על שינוי אפשרי בעיצוב ה-AirPods 3. 


דיווח: השקת הדור השלישי לאוזניות ה-AirPods תדחה לשנה הבאה


מלבד הדור הבא לאוזניות נטולות החוטים של היצרנית, זו עובדת בימים אלו גם על גרסה חדשה של הרמקול החכם המוכר שלה, Apple HomePod. על פי בלומברג, ביצרנית מתכננים להשיק גרסה חדשה ל-HomePod, שתגיע עם תג מחיר זול יותר. לא ברור האם זו תהיה קטנה יותר מן הרמקול הנוכחי או שמע ההפחתה במחיר תגיע במחיר של ביצועי אודיו פחות טובים בלבד. תג המחיר של גרסה זו עשוי לנוע בין 150 ל-200 דולר, וגם היא מתוכננת לעלות על המדפים בשנה הבאה.


מקור