מוקדם יותר השנה הצטרפה נינטנדו לרשימה הארוכה של ענקיות טכנולוגיה המוכרות את מוצריהן בישראל בייבוא רשמי של נציגות מקומי, זאת עם הפיכתה של חברת תור גיימינג ליבואנית הרשמית של נינטנדו בישראל. כעת, אחרי שהשיקה את מוצרי העבר של החברה, משיקה היבואנית הרשמית של מוצרי המותג את הקונסולה החדשה ביותר מבית החברה, זו ה-Nintendo Switch Lite.
הסוויץ' לייט של נינטנדו מושקת בישראל כחודש וחצי לאחר הכרזה הרשמית שהתרחשה ביולי האחרון, וזו תהיה זמינה לרכישה במחיר מומלץ של 949 שקלים. הגעתה לחנויות וללקוחות תחל ב-20 בספטמבר, בעוד קצת יותר משבועיים, ובינתיים היא זמינה במסגרת רכישה מוקדמת דרך המשווקים המורשים של החברה, חנות המותג של נינטנדו בדיזינגוף סנטר, תל אביב, או דרך אתר האינטרנט של הנציגות המקומית.


הקונסולה החדשה של נינטנדו מגיעה כגרסה צנועה יותר ל-Switch הסטנדרטית. היא כוללת מסך 5.5 אינץ' קטן למדי ברזולוציית HD Plus. מימין ומשמאל למסך ישנם פקדי השליטה והמשחק (ג'ויסטיק, חצים ומקשי פונקציה). בניגוד לשלטים הנשלפים של הסוויצ' הסטנדרטית, אלו אינם ניתנים להוצאה. 


Nintendo Switch Lite מגיעה לישראל


ה-Nintendo Switch Lite תומכת במגוון משחקים, בהם Super Mario Maker 2, Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2, ו-Super Smash Bros, והיא תגיע עם סוללה שתאפשר בין 3 ל-7 שעות משחק רצופות, בהתאם לסוג המשחק. משקלה עומד על כ-278 גרם, והיא תומכת ב-WiFi, בלוטות' ועוד. השקת הקונסולה בישראל מגיעה בסמוך להשקה מסביב לעולם.