חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
המוצרים המבוקשים
רמקול B&W 685S2
5,326 - 2,889 ₪
רמקול Pure Acoustics SW3700
999 - 549 ₪
רמקול Polkaudio T15
1,990 - 595 ₪

פייסבוק מרעננת את סדרת הרמקולים החכמים Portal

Portal TV, Portal ו-Portal Mini - ענקית הרשתות החברתיות מכריזה על שלושה מוצרים חדשים בסדרת הרמקולים החכמים הצעירה שלה, פייסבוק פורטל. בין המוצרים: מצלמה לטלוויזיה

אלי כהן |  19/09/2019

בחודש אוקטובר 2018 קיימה פייסבוק אירוע הכרזה חגיגי למדי, ובו היא הכריזה על סדרת מוצרי חומרה ראשונה בייצורה - Facebook Portal. מדובר בסדרת רמקולים חכמים, שכללה ביום ההשקה שני דגמים - פורטל ופורטל פלוס. כעת, מרעננת החברה את הסדרה ומכריזה על שלושה מוצרים חדשים: Facebook Portal, Portal Mini ו-Portal TV.


פייסבוק מרעננת את סדרת הרמקולים החכמים Portal


ראשון מבין השלושה זהו ה-Facebook Portal. מדובר בדור המשך ל-Portal שנחשף בשנה שעברה. זהו רמקול חכם הכולל בחלקו הקדמי מסך בגודל 10.1 אינץ' וברזולוציית HD, הפעם עם מסגרת מעט יותר רחבה שגורמת לו להיראות יותר כמעיין מסגרת תמונות דיגיטלית. הרמקול מכיל מצלמה, מיקרופון ורמקולים ייעודיים עבור קיום שיחות וידאו. מחירו של הפורטל החדש לצרכן עומד על 179 דולר.


ממשיך את הרשימה זהו ה-Portal Mini. מדובר ברמקול חכם בעל מסך מעט קטן יותר - 8 אינץ', גם הוא ברזולוציית HD. הוא מגיע עם קווי עיצוב זהים באופן די מוחלט לפורטל החדש, וגם הוא מאפשר קיום שיחות וידאו באמצעות מצלמה, מיקרופון ורמקול הטמונים בו. ה-Portal ו-Portal Mini החדשים תומכים שניהם בעוזרת הקולית Alexa לביצוע פעולות שונות באמצעות פוקדות קוליות, ואלו מאפשרים קיום שיחות וידאו באמצעות פייסבוק מסנג'ר ואף ווטסאפ. הפורטל מיני יושק במחיר של 129 דולר.


פייסבוק מרעננת את סדרת הרמקולים החכמים Portal


אחרון ברשימה זהו ה-Facebook Portal TV. בניגוד ליתר המוצרים, לא מדובר ברמקול חכם, אלא במצלמת וידאו המיועדת לחיבור לטלוויזיה הביתית. באמצעות חיבור הפורטל TV לטלוויזיה, ניתן יהיה לקיים שיחות וידאו בדיוק באותו האופון שהדבר מתבצע עם הרמקולים החכמים של פייסבוק.


פייסבוק מרעננת את סדרת הרמקולים החכמים Portal


אלא שמלבד שיחות הוידאו, השימוש ב-Portal TV מגיע גם עם תמיכה ב-Alexa, כך שניתן יהיה להאזין למוסיקה ולבצע פעולות שונות באמצעות פקודות קוליות בלבד. המצלמה שבפורטל טיוי ניתנת לכיסוי באמצעות מכסה פיזי. את ה-Portal TV תשיק החברה במחיר של 149 דולר.


מקור

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית רמקולים

יצרן:B&W,
הרכב הרמקולים:זוג רמקולים מדפיים,
מספר אלמנטים:2...,
החל מ- 2,889 ₪
מתוך 5 חנויות
יצרן:Pure Acoustics,
תאריך כניסה לאתר:1/2015,
הרכב:זוג...,
החל מ- 549 ₪
מתוך 9 חנויות
יצרן:Polkaudio,
תאריך כניסה לאתר:9/2017,
הרכב:רמקולים...,
החל מ- 595 ₪
מתוך 6 חנויות
יצרן:Bose,
הרכב הרמקולים:סט 6 רמקולים,
מספר אלמנטים:1...,
החל מ- 3,999 ₪
ב-SanCenter
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il