מהירה מתמיד: לפני כשלושה שבועות שיחררה גוגל באופן רשמי את מערכת ההפעלה וממשק המשתמש אנדרואיד 10, עם השקה ראשונית למכשירי Google Pixel הנתמכים מסביב לעולם. כעת, במהירות מרשימה במיוחד, משחררת יצרנית הסמארטפונים הסינית, חברת וואן פלוס, את העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 10 עבור צמד מכשירי הדגל שלה: OnePlus 7 ו-OnePlus 7 Pro.


וואן פלוס משחררת את אנדרואיד 10 למכשירי OnePlus 7 ו-7 Pro


דגמי סדרת וואן פלוס 7 החלו לקבל ביממה האחרונה את העדכון האחרון למערכת ההפעלה החדשה מבית גוגל, אנדרואיד 10, כשזה גם מביא איתו את הגרסה החדשה של ממשק Oxygen OS בפיתוחה העצמאי של וואווי. הגרסה החדשה מביאה איתה עדכון לממשק המשתמש ותמיכה בממשק מבוסס מחוות כברירת המחדל של המכשירים.


כמו כן, תכיל הגרסה החדשה את סדרת השינויים והעדכונים שהציגה גוגל לאנדרואיד 10, בהם: פיצ'רים חדשים לשמירה על הפרטיות, הרחבת הפיצ'רים במסגרת Digital Wellbeing לניטור אחר השימוש האישי בסמארטפון, מצב כהה (Dark Mode) שכבר היה זמין למכשירי וואן פלוס ועוד. 


וואן פלוס משחררת את אנדרואיד 10 למכשירי OnePlus 7 ו-7 Pro


Android 10 עבור מכשירי וואן פלוס 7 ו-וואן פלוס 7 פרו אמנם שוחררה במהלך סוף השבוע, אך סביר להניח כי זו תגיע בגלים למשתמשים החברה ברחבי העולם, כך שבמהלך הימים או השבועות הקרובים יתעדכנו כלל הדגמים להם שוחרר העדכון. OnePlus מהווה ליצרנית מכשירי אנדרואיד הראשונה שמפיצה את העדכון לאנדרואיד 10 למכשירים שכבר הוכרזו, כאשר דגמי ה-OnePlus 7T שיוכרזו בקרוב יגיעו עם הממשק החדש ישירות מן הקופסה. 


מקור