בעוד מספר ימים, בלילה שבין חמישי (25.9) לשישי (26.9) תושק בישראל באופן רשמי סדרת מכשיריהדגל של אפל לשנים 2019-20, היא כמובן Apple iPhone 11. אלא שזו לא תהיה לבד, ולצידה יגיע לשוק המקומי גם הדור החדש של שעוני החברה החכמים: Apple Watch Series 5


השעון החכם Apple Watch Series 5 יגיע לישראל ביום שישי


ה-Apple Watch Series 5 יושק בישראל מאוחר יותר השבוע על ידי רשת אייסטור, אחת מבין המשווקות המורשות של אפל בשוק המקומי. לפי זו, השעון יעלה על מדפי חנויות הרשת במחיר התחלתי של 1,979 שקלים לגרסת הבסיס שכוללת רצועת סיליקון בסיסית ותמיכה ב-WiFi ו-GPS בלבד, ללא תמיכה ב-4G LTE. 


בעוד רשת אייסטור היא הראשונה (ובשלב זה היחידה) להודיע על ההשקה, ניתן להניח כי כבר ביום ההשקה, ובמהלך שבוע הבא, יחלו יבואניות ומשווקות נוספות בשוק המקומי בהשקת השעון החדש בישראל. בין אלו סביר שנמצא את המפעילות הסלולריות, רשת איידיגיטל, ורשתות האלקטרוניקה מחסני חשמל, KSP, דינמיקה סלולר ואחרות. 


השעון החכם Apple Watch Series 5 יגיע לישראל ביום שישי


שעון ה-Apple Watch Series 5 (או: Apple Watch 5) מגיע לשוק עם מקצה שדרוגים צנוע מאוד בהשוואה לדור הקודם. השינוי המשמעותי ביותר יתבטא בפאנל התצוגה: השעון כולל מסך שדולק תמיד (Always On Display), פיצ'ר המופיע בפעם הראשונה בשעונים החכמים של היצרנית האמריקאית. חיי הסוללה ישארו זהים, וכך גם הביצועים.