אחרי סמסונג, וואווי וגם אפל, לקחה לעצמה את הבמה מוקדם יותר היום (ג', 24.09) חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסלולר הסינית, שיאומי, כשקיימה אירוע הכרזה חגיגי בסין. במסגרת האירוע חשפה היצרנית, בין היתר, סמארטפון פרימיום חדש שיצטרף לסדרת הדגל שלה, מי 9, זהו ה-Xiaomi Mi 9 Pro.


הוכרז: Mi 9 Pro - יכולות טעינה מהירות במיוחד ומפרט מתקדם


ה-Mi 9 Pro מגיע לשוק כוריאציה משודרגת ל-Mi 9 הסטנדרטי. באופן ראשוני לא ניתן לשים לב להבדלים משמעותיים - קווי העיצוב זהים עם מבנה סנדוויץ' זכוכית ומסגרת אלומיניום, וגם המסך מגיע באותו גודל ומאותו סוג - צג Super AMOLED בגודל 6.39 אינץ' - 6.39 אינץ' ברזולוציית Full HD Plus. 


עיקר השינויים מתבטאים בעיקר מתחת למכסה המנוע. המכשיר מחליף את ה-SD855 שהגיע עם אחיו בסדרה, ובמקומו ישולב שבב ה-Snapdragon 855 Plus. הסוללה גודלת גם היא, ומגיעה כעת בקיבולת של 4,000mAh. האלמנט המעניין ביותר בנוגע לסוללה הוא לא הקיבולת שלה, אלא יכולות הטעינה: המכשיר תומך בטכנולוגיית טעינה מהירה קווית (באמצעות מחבר USB Type-C) בהספק של לא פחות מ-45 וואט. כך, טעינה מ-0 ל-100 אחוזים תמשך פחות מ-70 דקות. 


הוכרז: Mi 9 Pro - יכולות טעינה מהירות במיוחד ומפרט מתקדם


יכולות הטעינה המתקדמות אף לא נעצרות כאן, וה-Mi 9 Pro יהיה מסוגל גם להטען באופן אלחוטי בהספק של 30 וואט. המכשיר יתמוך בטעינה אלחוטית דו-כיוונית בהספק של 10 וואט. המכשיר מגיע עם 8 או 12 גיגה-בייט RAM וזיכרון אחסון פנימי בנפח של 128 עד 512 גיגה-בייט. המכשיר מגיע עם תמיכה ברשת הדור החמישי 5G.