סדרת מכשירי הדגל הקודמת של יצרנית הסמארטפונים הקוריאנית סמסונג, היא כמובן ה-Samsung Galaxy S10, ממשיכה להתעדכן עם פיצ'רים חדשים גם למעלה מחצי שנה לאחר הכרזתה והשקתה הרשמית. הפעם, זוכים המכשירים לעדכון גרסה חדשה שמביא שיפור ליכולות הצילום הקדמי.


עדכון לסדרת Galaxy S10 מביא מצב צילום לילה למצלמה הקדמית


העדכון החדש, שהחל להגיע למכשירי ה-Galaxy S10e, Galaxy S10 ו-Galaxy S10 Plus במהלך היממה האחרונה, מתמקד בשיפור יכולות הצילום. אחד מן הפיצ'רים הבולטים שכולל העדכון הוא מצב צילום לילי חדש עבור מצלמת הסלפי הקדמית. מטרת הפיצ'ר היא, כמובן, לסייע למשתמש בצילום תמונות סלפי ברמת בהירות גבוהה יותר, חדות גבוהה וכמות פרטים גבוהה יותר, גם בתנאי תאורה לקויים.


נוסף על כך, העדכון החדש לסדרת גלקסי S10 מגיע גם עם שיפור ליכולות צילום הוידאו. לאחר העדכון, יתמוך צילום הוידאו במכשיר ב-Live Focus גם עבור סרטוני וידאו. כך, ניתן יהיה לצלם סרטוני וידאו תוך החלת אפקט בוקה, בדומה לזה שניתן לבצע בצילומי תמונות סטילס - טשטוש הרקע שסובב את האובייקט הראשי). 
את הפיצ'רים הללו הציגה סמסונג לראשונה עם מכשירי הדגל החדשים שלה, Galaxy Note 10 ו-Galaxy Note 10 Plus, שהושקו בישראל לפני כחודש. העדכון לסדרת Galaxy S10 שוקל כ-1.2 גיגה-בייט, וסביר להניח כי יגיע למשתמשים מרחבי העולם בגלי השקה. כך, תוך מספר שבועות יוכלו מרבית המכשירים להתעדכן. 


מקור