חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
המוצרים המבוקשים
אוזניות Apple AirPods 2
779 - 551 ₪
אוזניות Apple AirPods Pro
1,200 - 858 ₪

האוזניות החכמות של LifeBeam

חברת LifeBeam הישראלית השיקה הבוקר בישראל את אוזניות האינטלגנציה המלאכותית שבתוכן מאמנת וירטואלית אישית בשם VI - וי. 899 שקל ויש לכם מאמנת משלכם

שחר שושן |  17/09/2017
אוזניות עם מאמן או מאמנת כושר אישיים המובנים בתוך אוזניות הן לא משהו חדש, ג'ברה כבר הציגה כאלה לפני שנים, אך זו הפעם הראשונה שאותה מאמנת אינה קול רובוטי ממוחשב אלא קול אנושי טבעי מוקלט. VI הן אוזניות קולר אלחוטיות היושבות על עורף המשתמש כשהן מחוברות בחוט אל החלק הנח על הצוואר. זהו סגנון פופולרי למדי המאפשר להסיר את האוזניות מהאוזן אך עדיין לשמור אותן על גוף המשתמש ללא צורך באריזה מיוחדת. כמו כן ניתן לתפוס אותן אל קצה הרצועה בעזרת המגנט המובנה באוזניה עצמה.
האוזניות מכילות חיישן ג'ירו המודד תנועה בשישה צירים והוא פועל בשילוב מד דופק המובנה בכל אוזניה כך ש-VI יכולה להעריך את עוצמת המאמץ של המשתמש, ולשקף לו את הפעילות ולהמריץ אותו לפעולות נוספות.האוזניות החכמות של LifeBeamVI מדברת בשפה טבעית אך אין לה תסריט מובנה מראש אלא אלגוריתם חכם המשנה את תוכן הביטויים בהתאם לסיטואציה. להבדיל מהעוזרות האישיות הקיימות כמו סירי או ביקסבי, לא ניתן לנהל איתה שיחה מעמיקה על כל דבר בחיים, אלא מדובר בשיחה ייעודית לענייני כושר.

קולה של VI הוא טבעי לגמרי ואינו ממוחשב אלא מבוסס על שחקנית שקולה הוקלט, בכך מתקבלת הרגשה שיש מאמנת אישית שנמצאת איתך בראש ולא רובוט חסר רגש. הסאונד מוצלח ועשיר כשהאטימה מרעשי רקע גבוהה שזה מצוין אך זה יכול להיות גם חסרון בו זמנית שכן הרץ אינו מודע לסביבה - סכנה באזור עירוני. עם זאת, ניתן לרכוש מתאמים מיוחדים הפותחים את הקול מבחוץ אך טיב הסאונד פוחת.

האוזניות החכמות של LifeBeam

ב-LifeBeam מציינים כי הם ימשיכו לעדכן את התוכנה והקושחה על בסיס חודשי ויוסיפו תכונות חכמות המשתמשות בחומרה הקיימת. למשל אם מתקבלת שיחת טלפון, מספיק להניח את האוזניה באוזן והיא תענה לשיחה, או אם אתם מאזינים למוזיקה עם אוזניה אחת, היא תנמיך את הווליום באוזניה השנייה אוטומטית. האוזניות המיוצרות על ידי הרמן קרדון עמידות במים וזיעה לפי תקן IPX5 כשהסוללה המובנית תחזיק עד 8 שעות מוזיקה. 

את האוזניות תוכלו למצוא ברשת באג החל מהיום ומחירן 899 שקל.
מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית אוזניות

אוזניות Apple AirPods 2
Apple AirPods 2
יצרן:Apple,
חיבור למכשיר:True Wireless,
עיצוב האוזניות:אוזניות...,
החל מ- 551 ₪
מתוך 54 חנויות
אוזניות Samsung Galaxy Buds Plus SM-R175
Samsung Galaxy Buds Plus SM-R175
יצרן:Samsung,
חיבור למכשיר:True Wireless,
עיצוב האוזניות:אוזניות...,
החל מ- 342 ₪
מתוך 37 חנויות
אוזניות Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro
יצרן:Apple,
חיבור למכשיר:True Wireless,
עיצוב האוזניות:אוזניות...,
החל מ- 858 ₪
מתוך 48 חנויות
אוזניות Sony WH-1000XM3
Sony WH-1000XM3
יצרן:Sony,
חיבור למכשיר:Bluetooth,
עיצוב האוזניות:אוזניות...,
החל מ- 950 ₪
מתוך 37 חנויות
שחר שושן - עורך ראשי

שחר שושן - עורך ראשי

מומחה מחשבים, טלפונים סלולריים, ציוד צילום ומוצרי אודיו
שחר שושן הוא עורך האתר ומנחה ערוץ היוטיוב הרשמי של WiseBuy. בן 34, נשוי ואב לשניים. ביומיום מנהל את האתר, עורך את חדשות הטכנולוגיה, כותב סקירות ויוצר סרטונים. בעבר כתב ב-ynet דיגיטל ומנחה פודקאסט בנושאי טכנולוגיה.
לפניות: support@wisebuy.co.il