לפני ימים ספורים הכריזה חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית, וואן פלוס, על סמארטפון הדגל שילווה אותה לחודשים הקרובים, הוא ה-OnePlus 7T Pro, זאת זמן לא רב אחרי שהציגה, באירוע נפרד, את הוואן פלוס 7T הסטנדרטי. כעת, באחת מן ההדלפות המהירות שראינו בשוק המובייל, דור ההמשך בסדרה נחשף בתמונות הדמיה ראשונות: כך צפוי להיראות ה-OnePlus 8 Pro.


הודלף: כך יראה ה-OnePlus 8 Pro


את ההדלפה מביא אלינו מדליף המובייל המוכר OnLeaks, שהספיק להביא לנו לפני כשבוע וקצת את קווי העיצוב של הוואן פלוס 8 הסטנדרטי. על פי ההדלפה, ניתן לראות כי ה-OnePlus 8 Pro זונח מאחור חלק ניכר מקווי העיצוב של הוואן פלוס 7T פרו, לטובת יישור קו מלא בסדרה. 


המכשיר יגיע עם מסך בגודל של 6.65 אינץ' - מעט יותר גדול מזה הצפוי להגיע בוואן פלוס 8, כאשר גם הפעם יהיה זה מסך Fluid AMOLED הקמור מימינו ומשמאלו ובעל קצב רענון של 90 הרץ. שינוי משמעותי בפאנל התצוגה של הוואן פלוס 8 פרו יתבטא דווקא באופן שילוב המצלמה הקדמית - זו תגיע, כך על פי התמונות, בחור קטנטן הנמצא במסך עצמו. בכך, תפסיק החברה את השימוש במנגנון המצלמה שנשלפת ממסגרת הסמארטפון.
גבו של הוואן פלוס 8 פרו יהיה זהה לקודמו, מלבד שינוי מהות יחיד: הוספת חיישן צילום נוסף. הפעם, יגיע הסמארטפון עם מערך צילום מרובע, הכולל לא רק חיישן צילום ראשי (כנראה ברזולוציית 48 מגה פיקסל), חיישן משני עם זווית צילום רחבה במיוחד וחיישן נוסף עם עדשת טלפוטו, אלא גם מצלמת 3D ToF. 


הודלף: כך יראה ה-OnePlus 8 Pro


מתחת למכסה המנוע של הסמארטפון צפויה לנוע מערכת השבבים Snapdragon 865, אותה תחשוף קוואלקום במהלך החודשים הקרובים. לצידה נמצא 8 או 12 גיגה-בייט של זיכרון RAM, רכיב אחסון פנימי בנפח התחלתי של 128 גיגה-בייט (עשוי להגיע עד לכ-512GB) ומערך אודיו סטריאופוני. מימדי המכשיר: 165.3 מ"מ אורך, 74.4 מ"מ רוחב ו-8.8 מ"מ עובי.


מקור