לפני מספר שבועות, בתחילת החודש הנוכחי, הכריזה חברת הטכנולוגיה הסינית, שיאומי, על סדרת הסמארטפונים החדשה בפיתוחה בשוק הנמוך, זו כמובן סדרת רדמי 8. הסדרה החדשה הגיעה עם שני דגמים בולטים - Redmi 8 ו-Redmi 8A, שנוחתים כעת על מדפי החנויות בישראל בייבוא רשמי של קבוצת המילטון.


סדרת Xiaomi Redmi 8 מגיעה לישראל


סדרת השוק הנמוך החדשה של שיאומי נוחתת בישראל במספר דגמים. Redmi 8A מגיע לשוק המקומי בגרסה יחידה שכוללת 2GB RAM ו-32 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי, יחד עם תג מחיר של 555 שקלים. ה-Redmi 8 מנגד, מגיע בשתי גרסאות - האחת עם 3GB RAM ו-32GB אחסון פנימי, והשנייה עם 4GB RAM ו-64GB זיכרון. אלו מתומחרות ב-669 ו-749 שקלים, בהתאמה. 


ה-Xiaomi Redmi 8 הוא הדגם המעניין ביותר מבין צמד המכשירים החדשים. הוא מגיע לשוק עם מסך 6.22 אינץ' מסוג LCD ברזולוציה של HD Plus, מצוייד במצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל הטמונה בחריץ קטנטן שבמסך. גולת הכותרת של הסמארטפון היא סוללתו, שתגיע בקיבולת של 5,000mAh עם תמיכה בטעינה מהירה מסוג Quick Charge 3.0. 


סדרת Xiaomi Redmi 8 מגיעה לישראל


המכשיר מגיע עם מבנה סנדוויץ' זכוכית ומסגרת שעשויה פוליקרבונט, וכן כולל מערכת שבבים מדגם Snapdragon 439. בגבו ישנו קורא טביעות אצבע וזוג מצלמות - חיישן 12 מגה פיקסל ראשי ומצלמת עומק ברזולוציית 2 מגה פיקסל. הדגם הצנוע יותר בסדרה, Redmi 8A, יגיע עם אותו מסך 6.22 אינץ' ברזולוציית HD plus, מבנה פוליקרבונט, מצלמה יחידה בגבו וסוללת 5,000mAh גם כן.