בעוד פחות מחצי שנה, סביב תחילת שנת 2020, צפויה ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסלולר מקוריאה הדרומית, סמסונג, להכריז על סדרת מכשירי הדגל הבאה בפיתוחה, זו סדרת Galaxy S11. כעת, כשאנו נמצאים מספר חודשים לפני אירוע ההכרזה הצפוי, מתחילים הדיווחים הראשונים בעניין מכשירי הדגל להחשף. 


הפרטים הראשונים בנושא סדרת מכשירי הדגל Galaxy S11 נחשפים


על פי הדיווחים האחרונים, בנושא, סדרת ה-Galaxy S11 תגיע לשוק זו פעם נוספת ב-3 גרסאות שונות שיקבילו לדור הנוכחי, והן: Samsung Galaxy S11e, Galaxy S11 ו-Galaxy S11 Plus (אם כי המיתוג עצמו עוד אינו וודאי). השנה, סמסונג תגדיל את מסכי כל מכשירי הסדרה זו פעם נוספת, ואלו יעמדו על 6.4, 6.7 ו-6.9 אינץ' עבור כל השלושה, בהתאמה.


כמו כן, בעוד עבור סדרת גלקסי S10 ראינו את דגם הבסיס (S10e) עם מסך בתצורה שטוחה, בסמסונג החליטה לוותר על תצורה זו בשנה הבאה וכל מכשירי גלקסי S11 יגיעו עם מסך קמור מסוג Dynamic AMOELD, בדיוק כמו בדור הקודם. כמו כן, נראה כי השוק הבינלאומי עשוי לקבל שתי וריאציות בלבד - ה-S11E ו-S11, בעוד שווקים מצומצמים (התומכים ב-5G) יהנו מה-S11 פלוס. בהחלט ניתן להעריך כי אם כך הדבר, הרי שדגמי ה-S11e ו-S11 הסטנדרטי למעשה יקבילו ל-S10 ו-S10 פלוס מן השנה שעברה, ולא יוצג דור המשך ל-S10e. כך או כך, עוד מוקדם להחליט האם אכן כך הדברים. 
במסגרת דיווחים והדלפות אחרות, נמסר כי סדרת גלקסי S11 תצוייד במערך צילום מרובע, הכולל חיישן ראשי ברזולוציית 108 מגה פיקסל. כמו כן, נמצא מצלמת טלפוטו שתאפשר זום אופטי של עד פי 5 ללא פגיעה משמעותית באיכות התמונה המצולמת, זאת בין היתר הודות למנגנון פריסקופ. 


דגם הבסיס בסדרה צפוי להגיע עם סוללה בקיבולת שתנוע סביב 3,730mAh, בעוד יתר הדגמים צפויים לקבל סוללה בקיבולת גבוהה יותר. על ביצועי המכשירים יהיו אחראיות מערכות השבבים Snapdragon 865 (בגרסה המיועדת לשוק האמריקאי/סיני) ו-Exynos 9830 בגרסאות המיועדות ליתר השווקים בעולם. 


הפרטים הראשונים בנושא סדרת מכשירי הדגל Galaxy S11 נחשפים


עוד בנושא עולה מתוך ההדלפה כי מועד ההכרזה של דגמי ה-Galaxy S11 השונים יהיה סביב חודש פברואר-מרץ, זאת בדומה לשנים קודמות. בהתאם לדברים אלו, צפויה ההכרזה להתקיים בתערוכת הסלולר השנתית שמתקימת בכל שנה בברצלונה, היא כמובן MWC 2020. 


מקור 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6