במהלך המחצית הראשונה של שנת 2019 חשפה יצרנית הסמארטפונים הגדולה ביותר בעולם, חברת סמסונג, את סדרת גלקסי A 2019, עימה היא מנסה לכבוש בחזרה את מקומה בשוק הביניים. כעת, נראה כי היצרנית עומלת נמרצות גם על הדור הבא בסדרה, כאשר הדלפה חדשה חושפת תמונות וסרטון הדמייה המציגים את אחד מן הסמארטפונים הבאים שלה, ה-Samsung Galaxy A51. 


הודלף: זהו ה-Galaxy A51 - חור במסך ו-4 מצלמות אחוריות


על פי ההדלפה, שמגיעה כחלק משיתוף פעולה של מדליף המובייל OnLeaks ואתר PriceBaba, ה-Galaxy A51 יגיע עם קווי עיצוב די שונים בהשוואה לקודמיו, גלקסי A50 או A50S. בחלקו הקדמי יהיה מסך עם שוליים דקים במיוחד, ובמקום החריץ שראינו בדור הקודם נמצא חור קטנטן שמסך שיכיל את המצלמה הקדמית.


בגב הסמארטפון, שכנראה יהיה עשוי משילוב של זכוכית ופוליקרבונט בדיוק כמו בשנה שעברה, יהיה מערך צילום משודרג שמכיל לא פחת מ-4 חיישנים שונים. החיישן הראשי צפוי להגיע ברזולוציה של 48 מגה פיקסל, אם כי בשלב זה עוד לא ברורים הפרטים המלאים בנושא.
בכל הנוגע למפרטו הטכני, צפוי הגלקסי A51 להגיע עם מסך Super AMOLED בגודל 6.5 אינץ' וברזולוציית Full HD Plus, בשילוב עם מערכת השבבים Exynos 9611 בפיתוחה של סמסונג עצמה. כמו כן, יכיל המפרט זיכרון אחסון בנפח של 64 או 128 גיגה-בייט, 4GB RAM, סוללה בקיבלת של 4,000mAh ומצלמת סלפי ברזולוציית 32 מגה פיקסל. המכשיר ירוץ על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 בשילוב עם ממשק One UI 2 שחשפה סמסונג לא מכבר. 


מקור