ענקית הטכנולוגיה והקמעונאות האמריקאית, חברת אמזון, חושפת באופן רשמי מוצר חדש המצטרף לסדרת Fire TV בפיתוחה, זהו ה-Amazon Fire TV Blaster, מוצר נלווה לסדרת מזרימי המדיה והרמקולים החכמים של החברה.


אמזון מציגה את ה-Amazon Fire TV Blaster

ה-Amazon Fire TV Blasterהוא למעשה אביזר נלווה למוצרי סדרת Fire TV וכן למוצרי Echo, שכן כל מטרתו היא לאפשר לבעלי צמד המוצרים הללו לשלוט בצורה מלאה על מוצרי וידאו ואודיו התומכים באינפרא-אדום. ה-Fire TV Blaster מתחבר ל-Fire TV ולאחד ממוצרי האקו, כך שבאמצעות פקודות קוליות ניתן יהיה להדליק ולכבות את המוצרים הנתמכים, להגביר/להנמיך, להעביר ערוצים וכן לבצע כל פעולה אחרת הנתמכת.

המוצר העיקרי אליו מיועד ה-Fire TV Blaster הוא כמובן הטלוויזיה, אך זהו לא המוצר היחיד בו יתמוך. בחברה מציינים כי כל מוצרי האודיו והוידאו הכוללים שלט אינפרא-אדום (IR) יהיו מסוגלים להיות מתופעלים על ידי ה-Fire TV Blaster. בין המוצרים השונים נמצא טלוויזיות חכמות, מערכות קולנוע ביתי, סאונד-בר ועוד. בניגוד למגוון המוצרים החכמים של היצרנית, רמקול או מיקרופון מובנים לא יגיעו עם ה-Fire TV Blaster.

אמזון מציגה את ה-Amazon Fire TV Blaster

את ה-Amazon Fire TV Blaster תציע היצרנית לרכישה במחיר של 34.99 דולר (כ-120 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי). רכישתו תתאפשר גם בחבילה הכוללת את מזרים המדיה Fire TV Stick 4K והרמקול החכם Echo Dot, במחיר של 79.99 דולר.

מקור