יצרנית האוזניות הגדולה, חברת Jabra, השיקה בישראל את דגם ה-TWS החדש אותו הציגה כאב-טיפוס, לפני מספר חודשים בכנס IFA שנערך בברלין. דגם זה יחליף את דגם ה-65T ויעלה 699 שקלים, כפי שעלה הדגם הקודם בזמן השקתו.


קטנה יותר, עמידה יותר: ה-75T Elite של ג'ברה הושקה בישראל


בג'ברה מתגאים בעובדה שמהנדסי החברה הצליחו להקטין פיזית את האוזנייה ובאותו זמן הם שיפרו את זמן הסוללה בצורה משמעותית כך שאם דגם ה-65T הגיע עם 4 שעות האזנה רצופה - הדגם החדש יוכל לנגן במשך 7.5 שעות. גם קופסת הטעינה המצורפת שופרה בזכות הצמדה מגנטית של האוזניות אליה, מה שאמור לפתור את בעיית הנפילה של האוזניות מהנרתיק. גם פתיחת הקופסה שופרה וכעת ניתן לעשות זאת ביד אחת ובקלות. הקופסה מאפשרת זמן ניגון של עוד 20 שעות.


קטנה יותר, עמידה יותר: ה-75T Elite של ג'ברה הושקה בישראל


גם האפליקציה המצורפת לאוזניות שופרה והיא מעניקה כעת יותר חופש פעולה ושליטה על האוזניות, בידי המשתמש הן מבחינת אופי הצליל והן מבחינת סינון רעשי רקע (לא בצורה אקטיבית) ומבחינת עדכוני תוכנה זמינים. האוזניה עמידה למים ואבק בתקן IP55 והיא תומכת בהפעלה ישירה של אלקסה באמצעות הקול בלבד. השימוש בסירי ובעוזר של גוגל מחייב לחיצת לחצן אחת.


קטנה יותר, עמידה יותר: ה-75T Elite של ג'ברה הושקה בישראל


רונן ברקוביץ' מנכ"ל ביקונקט מציין: "היינו הראשונים לזהות את הטרנד והשקנו את אוזניות הבליחוט הראשונות בישראל עוד בתחילת שנת 2017. לשמחתנו אפל עם ה- Air pods קבעו שהטרנד הזה כאן להשאר. אנחנו נהנים מגידולים דו ספרתיים משנה לשנה שהפתיעו גם אותנו ולאחרונה זכינו בפרס המשווק המצטיין של ג'אברה מתוך כ- 40 מדינות. שוק ה- TW צפוי להגיע ל- 50% נתח שוק בעולם בשנת 2020 וגם ישראל לא מפגרת מאחורה וצפויה להגיע לנתח שוק זהה. אנחנו בטוחים שגם עם ה- Jabra Elite 75t נשחזר את ההצלחה של סדרה 65 וכבר יש לנו צבר הזמנות של אלפי אוזניות", הוסיף ברקוביץ'.