מותגי שואבי האבק בישראל ממשיכים להתרחב: שואבי האבק בכלל והאלחוטיים בפרט הפכו להיות מן המוצרים הפופולריים ביותר בישראל בשנים האחרונות, עם מותגים כמו דייסון, שיאומי, שארק, רובורוקג'ימי ואחרים שניצחו על השוק ותיגברו את היצע מוצריהם בשנה האחרונה. כעת, מותג שואבי אבק חדש נוחת על מדפי החנויות בישראל, וזהו מותג BISSELL.


מוצרי מותג BISSELL מגיעים לישראל בייבוא רשמי


חברת ביסל הינה יצרנית שואבי אבק אמריקאית וותיקה שהוקמה בשנת 1876 ומאז מייצרת שואבי אבק מסוגים ומינים שונים. כעת, מוצרי החברה נוחתים בשוק המקומי באמצעות ייבוא רשמי של קבוצת המילטון, שפותחת את הייבוא עם השקתו של שואב האבק האלחוטי BISSELL CrossWave Cordless.




ה-CrossWave Cordless הוא שואב אבק אלחוטי הכולל גם אפשרות לשטיפה וייבוש של הרצפה, והוא יהיה זמין בישראל במחיר השקה של 1,990 שקלים דרך מגוון משווקים מורשים, בהם: רשת מחסני חשמל, KSP, אייבורי, וואלה שופס ועוד. בהמילטון מציינים כי לאחר תקופת ההשקה, מחירו לצרכן יעמוד על 2,390 שקלים. 


מוצרי מותג BISSELL מגיעים לישראל בייבוא רשמי


שואב האבק החדש של ביסל בישראל, CrossWave Cordless, מגיע עם מפרט טכני ומחירים ששמים אותו ישירות מול הדייסון V11. הוא מאפשר לבצע שטיפה, שאיבה וייבוש בו זמנית, זאת באמצעות מיכל מים וסבון לשטיפה ומיכל נפרד לאגירת הנוזלים והלכלוך שנשאבו. סוללת השואב מאפשרת עד לכ-30 דקות של עבודה רציפה, והוא מגיע עם תמיכ בניקוי שטיחים, רצפה קשיחה, פרקטים ומשטחים נוספים.