לפני מספר חודשים הציגה חברת הטכנולוגיה והאודיו המוכרת, ג'ברה, את הדור החדש של האוזניות נטולות החוטים בפיתוחה, ה-Elite 75t, שכבר הספיקו לנחות על מדפי החנויות בשוק הישראלי ובשווקים נוספים מסביב לעולם. כעת, כחלק מאירועי ההכרזה שבתערוכת CES 2020, מציגה היצרנית זוג אוזניות חדשות: Elite Active 75t ו-Elite 45h.


הוכרזו: Jabra Elite Active 75t ו-Elite 45h


האוזניות הראשונות שמציגה החברה הן ה-Elite Active 75t. מדובר בדור האחרון לאוזניות נטולות החוטים הספורטיביות של היצרנית, והן מהוות לגרסת הספורט של דגם ה-Elite 75t הצעיר. ה-Elite Active 75t מגיעות עם קווי עיצוב זהים באופן מוחלט לאלו של הדגם הסטנדרטי: מארז פוליקרבונט שחור, מבנה פלסטיק עם מבנה קטן יותר מהדור הקודם וזוג מקשים פיזיים, וכמובן אוזניה בתצורת In Ear.


ההבדלים המשמעותיים מגיעים בכל הנוגע לעמידות בפני מים ואבק. ה-Elite Active 75t מגיעות עם עמידות במים תחת תקן IP57 (בניגוד ל-IP55 בדגם הסטנדרטי), כך שהן יהיו עמידות יותר בפני נזקי מים. כמו כן, הם יגיעו לשוק במגוון צבעים שונים - אפור, שחור, כחול וורוד. 


הוכרזו: Jabra Elite Active 75t ו-Elite 45h


חיי הסוללה של ה-Elite Active 75t זהים ל-75t הסטנדרטי, עם עד ל-28 שעות עבודה בשילוב מארז הטעינה, או עד ל-7.5 שעות עבודה ללא תלות במארז, תחת מחזור טעינה יחיד. את אוזניות אלו תשיק היצרנית במהלך חודש פברואר הקרוב, ומחירן לצרכן יעמוד על 199 דולר (כ-695 שקלים).


האוזניות הנותרות שהציגה ג'ברה בכנס CES 2020 הן ה-Jabra Elite 45h. מדובר באוזניות קשת אלחוטיות בתצורת On Ear, המאפשרות עד ל-40 שעות עבודה במסגרת מחזור חיי סוללה יחיד, זאת לצד תמיכה בטעינה מהירה שתאפשר 8 שעות שימוש לאחר 15 דקות טעינה בלבד.


הוכרזו: Jabra Elite Active 75t ו-Elite 45h


האוזניות מגיעות עם דרייברים בגודל 40 מ"מ, זוג מיקרופונים לביצוע שיחות טלפון, מקש להפעלת העוזרת הוירטואלית ותמיכה בקישוריות בלוטות' 5.0. מאוחר יותר השנה, עדכון שיקבלו האוזניות יאפשר למשתמשים להגדיר את האקולייזר דרך אפליקציית Jabra Sound Plus באופן שמתאים להם בצורה הטובה ביותר. את ה-Jabra Elite 45h תשיק החברה במחיר 99 דולר (כ-345 שקלים).


מקור 1 | 2 | 3