אחרי מבול ההכרזות של אינספור ענקיות הטכנולוגיה השונות, בהן סמסונג, LG, סוני ויצרניות רבות אחרות, לקח את הבמה גם מותג האוזניות היפני Audio Technica. בהכרזתה, חשפה היצרנית את האוזניות נטולות החוטים הראשונות איי פעם בפיתוחה, ה-QuietPoint ANC300TW.


Audio Technica משיקה את אוזניות ה-TWS הראשונות בפיתוחה


ה-Audio Technica QuietPoint ANC300TW הינן אוזניות נטולות חוטים שמגיעות עם קווי עיצוב די מוכרים - מבנה פלסטיק קטן עם אוזניה בתצורת In Ear, ומארז שנראה כעשוי פוליקרבונט עם כניסת USB Type-C לטעינה ו-3 נורות LED קטנטנות שיספקו פידבק לגבי מצב הסוללה של המארז.


האוזניות מגיעות לשוק עם דרייבר 5.8 מ"מ, ומציעות תמיכה בטכנולוגיית סינון רעשים אקטיבי (ANC - Active Noise Cancellation). זו מבצעת שימוש בשני מיקרופונים שעל גבי האוזניות על מנת לזהות את רעשי הרקע, ולשדר תדר מקביל והופכי להן שיסייע למשתמש להינות מחווית אודיו נטולת רעשים. 


Audio Technica משיקה את אוזניות ה-TWS הראשונות בפיתוחה


ה-QuietPoint ANC300TW מגיעות עם חיישן אינפרא-אדום לזיהוי ענידה והסרה, כך שהאודיו יופסק באופן אוטומטי ברגע שהן מוסרות. הן כוללות סוללה פנימית שתאפשר עד ל-4.5 שעות שימוש עם סינון הרעשים האקטיבי פועל, כאשר מארז הטעינה יאפשר עד ל-13.5 שעות עבודה נוספות ובסה"כ 18 שעות האזנה. זמן הטעינה של האוזניות עצמן הוא שעה, בעוד מארז הטעינה יטען תוך כשעתיים וחצי מ-0 ל-100 אחוזים. 


את ה-QuietPoint ANC300TW תשיק Audio Technica במחיר של 230 דולר.


מקור