חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

Huami חושפת מגוון מוצרים חדשים ב-CES 2020

תערוכת CES 2020 הביאה אליה גם את חברת Huami הסינית, שמכריזה לא רק על שעונים חכמים חדשים, אלא גם על אוזניות נטולות החוטים הראשונות בפיתוחה ומגוון מוצרים נוספים

אלי כהן |  12/01/2020

את חברת הטכנולוגיה הסינית Huami הכרנו לראשונה בשל פועלה כיצרנית הצמידים החכמים בסדרת Mi Band של שיאומי לפני מספר שנים. מאז, יצאה החברה בדרך עצמאית לחלוטין והחלה להשיק, אחד אחרי השני, מגוון רחב של מוצרי מחשוב לביש חכמים, ובעיקר שעונים וצמידים חכמים. 


Huami חושפת מגוון מוצרים חדשים ב-CES 2020


כעת וכחלק מתערוכת האלקרוניקה הצרכנית השנתית שבלאס וגאס, CES 2020, מרחיבה היצרנית הסינית Huami את היצע מוצריה, וחושפת לראשונה: אוזניות נטולות חוטים, אוזניות שינה, מוצרי כושר חכמים ואיך לא, גם מגוון שעונים חכמים מעודכנים שיצטרפו להיצע מוצריה. הנה כל מה שהיא הציגה בתערוכה. 


Huami Amazfit PowerBuds

פותחות את הרשימה אלו הן האוזניות נטולות החוטים הראשונות מבית היצרנית הסינית. ה-Amazfit PowerBuds מגיעות לשוק כאוזניות נטולות חוטים הפונים לקהל חובבי הספורט. הן מציעות מבנה In Ear סטנדרטי הדומה לאוזניות אחרות בשוק, אך באריזתן נמצא מתלה מגנטי המתחבר אליהן ומאפשר להגביר את האחיזה באוזן - ובכך לשפר את נוחות הענידה שלהן עבור פעילויות ספורט מסוגים שונים. ביתר הזמן וכאשר לא מבוצעת עימן ריצה או פעילות גופנית אחרת, ניתן להסיר את המתלה.


ה-PowerBuds מגיעות עם סוללה פנימית שמאפשרת עד ל-8 שעות עבודה רצופות תחת טעינה אחת בלבד, כאשר מארז הטעינה עימו הן מגיעות מאפשר עד ל-16 שעות נוספות. בסה"כ, ניתן להגיע עד לכ-24 שעות עבודה תחת טעינה אחת של האוזניות והמארז הנלווה להן. האוזניות תומכות גם בטעינה מהירה, ו-15 דקות של טעינה יאפשרו עד ל-3 שעות עבודה רציפות.


אחד מן הפיצ'רים המעניינים ביותר של הפאוור-באדס מבית Huami הוא שילובו של מד דופק ישירות באוזניות. באמצעות מד הדופק והאפליקציה הנלוות של האזניות, ניתן יהיה לנטר אחר הדופק של המשתמש באופן קבוע בעת פעילות גופנית ובמנוחה, גם ללא כל שעון חכם. 


האזניות הראשונות של היצרנית יהיו עמידות בפני מים ואבק תחת תקן IP55, ובחברה מציינים שהודות לזוג מיקרופונים המשולבים על גבי כל אחת מן האוזניות, ניתן יהיה לבצע עימן שיחות טלפון באופן שיסנן את רעשי הרקע. ה-PowerBuds מגיעות עם משטח מגע המאפשר את הפעלת העוזרות הוירטואליות השונות, וכן לענות לשיחות, להשהות/להפעיל מוסיקה ועוד. האוזניות מגיעות בצבעים אדום-שחור, אדום-לבן, וירוק-לבן. 


Huami חושפת מגוון מוצרים חדשים ב-CES 2020


Huami Amazfit ZenBuds

ב-Huami החליטו ללכת עם שוק האוזניות עד הסוף, והשיקו גם את ה-Amazfit ZenBuds. מדובר בזוג אוזניות שמטרתו אינה להאזין למוסיקה, אלא לאפשר למשתמש לישון יותר טוב: הן מסוגלות לחסום רעשי רקע ולהפחית את הסחות הדעת השונות בהן עשוי המשתמש להיתקל במהלך השינה או בכל זמן אחר בו הוא רוצה להתנתק מן הסביב. 


נוסף על כך, האוזניות מאפשרות להשמיע מגוון מנגינות ייעודיות שנועדו לסייע למשתמש לישון טוב יותר, ומשקלן עומד על 1.78 גרם בלבד. ה-Amazfit ZenBuds מסוגלות גם לנטר אחר השינה של המשתמש: מד דופק ינטר אחר הדופק לאורך השינה, וחיישנים אחרים ינטרו אחר תנוחת המשתמש ואיכות השינה שלו. האוזניות מספקות חיי סוללה של עד 8 שעות, ויחד עם מארז הטעינה שלהן יאפשרו עד ל-56 שעות עבודה. 


Amazfit T-Rex

אחרי שהציגה את האוזניות החדשות בפיתוחה, חשפה היצרנית הסינית עוד מוצרים מן הסוג אותו אנו רגילים לראות: שעונים חכמים. Huami הכריזה ב-CES 2020 על ה-Amazfit T-Rex, וזהו שעון חכם עם מסך AMOLED עגול בגודל של 1.3 אינץ' וברזולוציה של 360X360 פיקסלים, ומבנה ספורטיבי צבאי למדי.


Huami חושפת מגוון מוצרים חדשים ב-CES 2020


השעון תומך, לטענת החברה, ב-12 תקנים צבאיים לעמידות, מגיע עם עיצוב רובסטי ועמיד, ומסוגל לעמוד בחום של עד 70 מעלות, ובקור של עד מינוס 40 מעלות. לשעון גם עמידות רחבה בלחות ובמצבי קיצון נוספים. ה-Amazfit T-Rex מגיע עם תמיכה ב-14 מצבי ספורט שונים, וכן מציע עמידות בפני מים תחת תקן 5ATM (עד ל-50 מטרים). 


בכל הנוגע לחיי סוללה, השעון מסוגל לספק עד ל-20 ימי עבודה רצופים תחת שימוש סטנדרטי כשעון חכם, עד ל-66 ימי עבודה בשימוש כשעון בלבד (מצב בסיסי) ועד ל-20 שעות GPS רצופות, בהן שבב ה-GPS למעקב וניטור אחר המיקום יפעל ברציפות. מלבד ה-GPS, כולל השעון מד דופק שיאפשר למדוד את דופק המשתמש לכל אורך היום. 


Huami חושפת מגוון מוצרים חדשים ב-CES 2020


Huami Amazfit Bip-S

שעון ה-Amazfit Bip S החדש לבית Huami מגיע כגרסה משודרגת לשעון ה-Bip המוכר בפיתוחה, שנחשף לפני למעלה משנה. ה-Bip S מגיע לשוק עם מבנה מלבני הדומה מאוד לזה של ה-Apple Watch, כאשר מבנה השעון עשוי פלדת אל-חלד במגוון צבעים. 


השעון מגיע עם כפתור יחיד מצידו הימני שישמש לטובת שליטה על הממשק, והוא יהיה זמין ב-4 צבעים שונים, והם: שחור, אדום, ורוד ולבן. נוסף על כך, כולל השעון שבב GPS, ותומך בחיי סוללה שיאפשרו לא פחות מ-40 ימי עבודה תחת טעינה אחת בלבד (בהנחה שהמשתמש מקבל 100 התראות ביום ומשתמש ב-GPS שעה בשבוע). כמו כן, כולל השעון מד דופק למעקב קבוע אחר הדופק של המשתמש, עמיד בפני מים בעומק של 50 מטרים (תקן 5ATM), כולל 10 מצבי ספורט שונים ועוד. 


Huami חושפת מגוון מוצרים חדשים ב-CES 2020


Amazfit HomeStudio

ה-HomeStudio מבית Huami הוא מוצר ייחודי למדי, ורחוק מהשעונים החכמים שאנו מכירים בפיתוחה של היצרנית. מדובר במסלול ריצה (הליכון) ביתי, הכולל גם מסך LCD בגודל 43 אינץ' שמתפקד כמעיין מאמן אישי של המשתמש. על גבי המסך יראה המשתמש את כל נתוני הפעילות הגופנית שלו, כולל מד הדופק שלו ואלמנטים אחרים שמתקבלים משלל מוצרי המחשוב הלביש בסדרת Amazfit ו-Mi Band שברשותו.


Huami חושפת מגוון מוצרים חדשים ב-CES 2020


כמו כן, יוצגו על גבי המסך נתוני המרחק, הקלוריות שנשרפו וזמן הפעילות הגופנית. ה-Amazfit HomeStudio יבצע אף שימוש במצלמת 3D ToF (ר"ת: Time of Flight) שנמצאת בחלקו העליון, וזו מסוגלת לזהות את תנועותיו של המשתמש ולספק לו הדרכה המותאמת לכך - זאת כמובן בפעילות גופנית שאינה ריצה או הליכה. 


במוטות שמימין ומשמאל למסלול הריצה ניתן יהיה לבצע שימוש לטובת תרגילי כושר שונים, כשאלו מסוגלים לתמוך במשקל של עד 100 קילו-גרם. ה-Huami Amazfit HomeStudio מצויד במערך אודיו מבית JBL, הכולל מספר רמקולים רמקולים בתצורת סטריאו. על מנת להשתמש בפיצ'רים השונים של האימון האישי, עם זאת, דורשת החברה תשלום חודשי קבוע של 34.99 דולר - סכום בלתי מבוטל שלא רחוק מתשלום על חדר כושר. 


מקור


מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית שעונים חכמים

שעון חכם Apple Watch Series 6 44mm Aluminum Case Sport Band GPS
Apple Watch Series 6 44mm Aluminum...
יצרן:Apple,
מערכת הפעלה:iOS,
גודל מסך:1.78 אינט...,
החל מ- 1,579 ₪
מתוך 33 חנויות
שעון חכם Samsung Galaxy Watch3 45mm SM-R840NZ
Samsung Galaxy Watch3 45mm SM-R84...
יצרן:Samsung,
מערכת הפעלה:Tizen,
גודל מסך:1.4 א...,
החל מ- 1,008 ₪
מתוך 31 חנויות
שעון חכם Samsung Galaxy Watch Active2 44mm SM-R820
Samsung Galaxy Watch Active2 44mm...
יצרן:Samsung,
מערכת הפעלה:Tizen,
גודל מסך:1.4 א...,
החל מ- 693 ₪
מתוך 28 חנויות
שעון חכם Apple Watch Series 6 44mm Aluminum Case Sport Band GPS + Cellular
Apple Watch Series 6 44mm Aluminum...
יצרן:Apple,
מערכת הפעלה:iOS,
גודל מסך:1.78 אינט...,
החל מ- 1,889 ₪
מתוך 29 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il