לפני פחות או יותר שנה, בתחילת 2019, הציגה חברת האודיו המוכרת Bang&Olufsen את הדור השני לאוזניות נטולות החוטים שלה, כשאלו נחתו על מדפי החנויות מספר חודשים לאחר ההכרזה. וכעת, מציגה היצרנית מדנמרק את הדור השלישי בסדרה. הכירו את ה-B&O Beoplay E8 3.0.


הוכרזו: B&O E8 3.0 - אזניות נטולות חוטים עם עד 35 שעות האזנה


ה-Beoplay E8 3.0 מגיעות לשוק עם קווי עיצוב דומים מאוד לדור הקודם: מארז הטעינה מגיע במעטה עור יוקרתי, כשחלקו הפנימי מגיע בעיצוב מתכת מוברש. האזניות עצמן מגיעות בעיצוב זהה שכולל משטח מגע חיצוני עם לוגו B&O שמוטבע עליו, אך גודלן קטן יותר והן קלות יותר בהשוואה ל-E8 2.0.


חרף המימדים הצנועים יותר, ב-B&O הצליחו לא רק לשפר את חיי הסוללה בהשוואה לדור הקודם, אלא להכפיל אותן. ה-B&O E8 3.0 יציעו עד ל-7 שעות עבודה רצופות ללא צורך בטעינתן, בעוד בשילוב מארז הטעינה, נוכל להגיע עד ללא פחות מ-35 שעות עבודה רצופות. מדובר בנתון מרשים במיוחד, ואחד מן הגבוהים שראינו בשוק אוזניות ה-True Wireless.


הוכרזו: B&O E8 3.0 - אזניות נטולות חוטים עם עד 35 שעות האזנה


ה-E8 3.0 מגיעות לשוק עם תמיכה בבלוטות' 5.1 ובתקן AptX, והן כוללות כמות כפולה של מיקרופונים לטובת שיפור יכולות ניהול השיחה בסביבות רועשות. בחברה מציינים כי טכנולוגיה חדשה בה היא מבצעת שימוש מאפשרת לאוזניות להתמקד בקולו של המשתמש ולהפחית את רעשי הרקע.


מארז הטעינה של ה-E8 3.0 מגיע, סוף כל סוף, עם חיבור טעינה מסוג USB Type-C, והן יתמכו גם בטעינה אלחוטית בתקן Qi בדיוק כמו הדור הקודם. בניגוד לחלק מן המתחרים, ה-E8 3.0 אינן מגיעות עם סינון רעשים אקטיבי, אלא עם הסינון הפסיבי שיוצר מנגנון ה-In Ear בלבד, וכן תומכות במצב Transparency שיאפשר למשתמש להאזין לסביבה מבלי להוריד את האוזניות. נוסף על כך, יהיו האוזניות עמידות בפני התזות מים ובפני אבק (IP54), ויגיעו במשקל של 5.8 גרם כל אחת.


את ה-B&O Beoplay E8 3.0 תשיק החברה במחיר זהה לדור הקודם - 350 דולר (כ-1,210 שקלים).


מקור