חברת הטכנולוגיה ואחת מיצרניות הציוד ההיקפי הגדולות ביותר בעולם, לוג'יטק, חשפה בחודשים האחרונים לשנת 2019 מגוון מוצרים חדשים, ביניהן ניצב עכבר הגיימינג האלחוטי Logitech G604 Lightspeed מסדרת G המוכרת שלה. כעת, נוחת העכבר החדש על מדפי החנויות בישראל.


לוג'יטק משיקה בישראל את עכבר הגיימינג G604 Lightspeed


ה-Logitech G604 מגיע לשוק המקומי במחיר של כ-500 שקלים, והוא זמין בשלב זה במספר מצומצם למדי של חנויות ורשתות מחשבים ואלקטרוניקה. יש לציין כי מעבר לים, בארה"ב, מחירו עומד על 99 דולר בלבד, אלו מקבילים לכ-345 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי. מדובר בפער של קצת פחות מ-50 אחוזים בין המחיר בישראל למחיר בארה"ב.


ה-G604 הינו עכבר גיימינג אלחוטי הכולל מערך של 15 מקשים הניתנים להגדרה ושינוי בהתאם להעדפותיו של המשתמש. כיאה לעכברי הגיימינג החדשים של היצרנית, הוא כולל חיישן אופטי בשם Hero 16K, המאפשר לכוון את העכבר עד ל-16,000DPI. העכבר ניתן לחיבור למחשב הן באמצעות בלוטות' והן באמצעות דונגל ייעודי בטכנולוגיית Lightspeed של החברה, כשהאחרונה תספק זמן תגובה מרשים של 1ms.


לוג'יטק משיקה בישראל את עכבר הגיימינג G604 Lightspeed


הגלילה בעכבר מתבצעת באמצעות גלגל עשוי מתכת המאפשר גלילה חלקה או גלילה עם בורר ייעודי. את ה-G604 תניע סוללת AA יחידה, ולטענת החברה במצב בלוטות' הוא יעבוד 5.5 חודשים בשימוש סטנדרטי. במצב Lightspeed המבצע שימוש בדונגל הייעודי שבאריזה ובטכנולוגיה שפיתחה לוג'יטק, זמן הסוללה יעמוד על 240 שעות רצופות, המתורגמות לקצת יותר מחודשיים וחצי של כ-3 שעות שימוש ביום.


מקור