כשברקע הדיווחים וההדלפות על סדרת מכשירי הדגל הבאה של סמסונג, גלקסי S20, אינם עוצרים אף לא לרגע, מידע חדש שעושה דרכו אל הרשת בסוף השבוע האחרון חושף פרטים ראשונים בעניין עבודתה של החברה על סמארטפון חדש בשוק הביניים, זהו ה-Galaxy M31.


הודלף: זהו מפרטו הטכני של מכשיר הביניים Galaxy M31


על פי המידע החדש שנחשף, סמארטפון ה-Samsung Galaxy M31 עליו עומלת סמסונג בימים אלו, יגיע לשוק עם סוללה בקיבולת שלא רואים כל יום בשוק המובייל: 6,000mAh. חרף קיבולת הסוללה העצומה, לא צפוי המכשיר להגיע עם מימדים שנויים במחלוקת או גדולים במיוחד, כאשר בחלקו הקדמי יהיה אותו מסך 6.4 אינץ' שראינו בדור הקודם.


המסך יגיע ברזולוציה של Full HD Plus ומסוג Super AMOLED, ככל הנראה עם חריץ שישלב את מצלמת הסלפי הקדמית. כמו כן, עולה מתוך הדיווחים כי ה-M31 של סמסונג יגיע לשוק בשתי וריאציות שונות - האחת כוללת 4GB RAM ו-64GB של זיכרון אחסון, והשנייה מכילה 6GB RAM ו-128GB אחסון, בשני המקרים ניתן יהיה להרחיב את זיכרון האחסון באמצעות כרטיס MicroSD ייעודי. 


הודלף: זהו מפרטו הטכני של מכשיר הביניים Galaxy M31

בתמונה: גלקסי M


מלבד חיי הסוללה שצפויים להיות מרשימים במיוחד, אחת מגולות הכותרת הנוספות ב-Galaxy M31 צפוי להיות מערך הצילום הראשי שלו. לפי טיזר שהפיצה סמסונג, חיישן הצילום הראשי שיכיל ה-M31 יגיע ברזולוציה של 64 מגה פיקסל (כנראה חיישן Samsung GW1). ניתן להעריך כי זה יגיע כחלק ממערך צילום כפול או משולש. 


מקור