לקראת סוף 2019 חשף מותג רדמי מבית חברת שיאומי את הדור השני לסדרת Redmi K המוכרת של המותג, זהו ה-K30, שנחשף לצד דגם פרימיום בשם K30 5G המיועד לשווקים מוגבלים בלבד, וללא דור המשך ל-K20 Pro מן השנה שעברה. כעת, בהתאם לדיווח קודם שצץ ברשת מוקדם יותר החודש, מאשרת שיאומי את הכרזתו הקרבה של ה-Xiaomi Redmi K30 Pro.


כרך יראה ה-Xiaomi Redmi K30 Pro; יוכרז בקרוב


בטיזר שהפיצה היום (ג', 25.02) שיאומי בחשבון ה-Weibo הרשמי של מותג רדמי, חשפה זו חלק מקווי העיצוב של ה-K30 Pro. בתמונת הטיזר, ניתן לראות כי המכשיר מגיע ללא חור או חריץ במסך (בניגוד ל-K30), כאשר את מערך הצילום הקדמי צפוי המכשיר לשלב במגירה הנשלפת ממסגרתו, בדיוק כמו ה-K20. נוסף על כך, מאשר הטיזר כי הכרזת המכשיר תתבצע במהלך חודש מרץ, אם כי בשלב זה לא ברור מתי בדיוק הוא יוכרז.


כרך יראה ה-Xiaomi Redmi K30 Pro; יוכרז בקרוב


במסגרת הדלפה שצצה ברשת גם היא בימים האחרונים, אנו מקבלים הצצה ראשונה לעיצובו המלא של ה-Redmi K30 Pro. לפי הדלפה זו, המכשיר אכן יגיע עם מערך צילום קדמי נשלף - אך זה יכיל שני חיישני צילום, בניגוד למערך צילום הכולל חיישן אחד בלבד שראינו ב-K20 פרו בשנה שעברה.


כרך יראה ה-Xiaomi Redmi K30 Pro; יוכרז בקרוב


מלבד זאת, מאשרת ההדלפה החדשה כי קווי העיצוב העיקריים של המכשיר יהיו דומים לאלו של ה-K30 הסטנדרטי, עם מבנה סנדוויץ' זכוכית, שוליים דקים הסובבים את פאנל התצוגה ומערך צילום ראשי הכולל 4 חיישנים שונים. דיווח קודם בנושא העיד כי ה-Redmi K30 Pro יגיע לשוק עם מערכת השבבים Snapdragon 865, זיכרון RAM בנפח של 8GB ו-64 או 128 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי. המכשיר יכיל, כך לפי אותו דיווח, סוללת 4,700mAh עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק 33 וואט. בשוק הבינלאומי וגם הישראלי עשויה החברה להשיק את המכשיר תחת מותג Poco שחזר לחיים לאחרונה


מקור 1 | 2