מותג אוזניות נוסף נוחת בישראל ומאיים להתחרות במותגים העממיים שמציפים את רשתות הטכנולוגיה. JLab Audio האמריקאי, מציע מבחר אוזניות On-Ear וגם In-Ear, כולן אלחוטיות, במבחר מחירים ואיכויות.


JLab Audio הגיע לישראל

Play Gaming Earbuds

Play Gaming Earbuds הן דגם אלחוטי אשר ניתן לחבר אותן גם לקונסולות המשחק הפופולריות הן בצורה אלחוטית והן בצורה חוטית, עם סוללה שמספיקה ל-11 שעות משחק ועם כפתור ייעודי אשר מאפשר למשתמש לבחור את מצב ההאזנה – מוזיקה או גיימינג. מחיר האוזניות עומד על 270 שקלים.

JLab Audio הגיע לישראל
Play Gaming Wireless

Play Gaming Wireless הן אוזניות On-Ear אלחוטיות אשר מיועדות לגיימרים ומציעות מיקרופון נשלף, נרתיק נשיאה מוקשח לדרכים וסוללה עוצמתית שמספיקה ל-22 שעות שימוש. את האוזניות ניתן לחבר לקונסולות המשחק הפופולריות ומחירן יעמוד על 270 שקלים.

JLab Audio הגיע לישראל
ANC On-Ear Wireless

דגם ה-ANC On-Ear Wireless נראות דומה לדגם שמוזכר לעיל, מינוס המיקרופון הנשלף, אך בתוספת של מסנן רעשים אקטיבי אשר מאפשר למשתמש לשמוע מוזיקה ושיחות טלפון ללא כל הפרעות של רעש חיצוני. מקשי השליטה נמצאים על גבי האוזנייה וניתן להאזין להן גם עם כבל. מחירן יעמוד על 350 שקלים.

JLab Audio הגיע לישראל
Epic ANC Wireless Earbuds

Epic ANC Wireless Earbuds הן הדגם הבכיר של החברה בארץ, והן מצוידות במסנן רעשים אקטיבי ובלא פחות מ-5 מיקרופונים שונים אשר מובנים לסינון הרעשים. המנגנון עצמו כולל 3 דרגות של סינון והאוזניות יושבות על הצווואר באמצעות קשת עורף אלסטית. הסוללה באוזניות תספיק ל-14 שעות ללא סינון או 11 עם סינון ומחירן יעמוד על 400 שקלים.

להשוואת מחירי אוזניות JLab