אפל שולטת ביד רמה בשוק אוזניות ה-TWS בזכות משפחת ה-AirPods שהגיחה לעולם לראשונה בדצמבר 2016 ושינתה את פני עולם הטכנולוגיה והמוזיקה. בתחום האוזניות שיושבות מעל האוזן, מסתמכת אפל על החברה אותה רכשה בשנת 2014 – חברת Beats אשר מייצרת אוזניות בטווחי מחירים שנעים בין 50-400 דולר.


אפל מתכננת איירפודס חדשות


כעת מנסה אפל לרתום את המותג המצליח AirPods לטובת אוזניות מהסוג הזה, שגם יסננו רעשים ולמעשה יהוו תחרות לדגמי האוזניות הפופולריות של סוני ו-Bose, עם סדרת ה-QC המוצלחת שלה. המהלך מגיע אחרי דיווחים עיקשים שחברת אפל לא מרוצה ממה שהיא מפיקה מהרכישה של Beats והיא מחפשת להעיף את המותג הזה.

אפל מתכננת איירפודס חדשות

הדיווח החדש דווקא תורם לאותו כיוון, אבל לא כיוון של סגירת המותג, אלא הפיכתו לשלוחה חדשה של משפחת ה-AirPods. האוזניות לא יזכירו ככל הנראה את השם Beats, אבל התכנית באפל היא לעשות את המעבר הזה בצורה שאנשים יבינו שזו הכלאה של שני מותגים טובים לטובת מוצר חדש שיהיה טוב מאשר סך חלקיו.

אפל מתכננת איירפודס חדשות

הדיווח מספר לנו שמלבד העובדה שהאוזניות יזכו למנגנון סינון רעשים שייתן תחרות אמיתית למנגנונים הנהדרים שיש בדגמים של סוני ו-Bose, הם גם יתאמצו להציג לאוזניות הללו תג מחיר תחרותי, בניגוד למסורת של אפל מזה שנים רבות – לא להתבייש לקבוע מחיר גבוה למוצר שלהם.

להשוואת מחירי אוזניות באתר Zap