יותר יותר אנשים מציידים את כלי הרכב שלהם במצלמת דרך מסיבות שונות וחברות רבות מכניסות את עצמן לתחום הזה ומציפות את השוק במבחר עצום של דגמים, מה שבסופו של דבר יותר שוק מעניין ותחרותי שטוב לצרכן. חברת מוטורולה מביאה לישראל באמצעות היבואנית, חברת ביקונקט, את ליין המצלמות החדש של החברה שכולל מצלמות בטווחי מחיר שונים ובעלות יכולות טכנולוגיות שונות:


מצלמות הרכב של מוטורולה הגיעו לישראל

דגם MDC400


דגם הבסיס נקרא MDC85 והוא מצלם באיכות FHD ובזווית של 140 מעלות כאשר יש לו מסך תצוגה בגודל של 2 אינץ' וחריץ לכרטיס זיכרון מסוג Micro SD. גם דגם הבסיס הזה מצויד בחיישן G אשר מפעיל באופן אוטומטי את צילום הווידאו במקרה של תזוזה חזקה ברכב. תזוזה שיכולה להיגרם או מתאונת דרכים או מניסיון של גניבת הרכב. מחיר דגם הבסיס עומד על 299 שקלים.


דגם מתקדם יותר נקרא MDC150 שמציע חיישן מתקדם יותר שמצלם גם הוא ב-FHD אבל הוא מסוגל לצלם צילומי לילה באיכות טובה יותר וגם הצילומים הרגילים יהיו איכותיים יותר מאשר דגם הבסיס. דגם זה עולה 349 שקלים.


דגם ה-MDC100 מגיע עם מסך תצוגה בגודל של 2.7 אינץ' והוא מצלם בזווית של 120 מעלות ומצויד בתאורת לד כפולה שמאפשרת צילום לילה איכותי בחנייה, במקרה של ניסיון גניבה או פגע וברח. דגם זה יעלה 399 שקלים.


דגם MDC300GW מגיע עם חיישן של סוני ברזולוציה של 2.19MP, מה שמאפשר לו צילום איכותי, חד ובעל בהירות גבוהה. מסך התצוגה של המצלמה הזו הוא בגודל של 3 אינץ' והיא מצלמת בזווית רחבה של 150 מעלות. כל יתר התכונות מהמצלמות הקודמות נשארות גם במצלמה הזו. מחיר המצלמה 449 שקלים.


מצלמות הרכב של מוטורולה הגיעו לישראל


דגם ה-MDC400 כבר מקבל מסך תצוגה בגודל 4 אינץ' וגם הוא מצלם באיכות FHD עם זווית צילום רחבה בת 150 מעלות. הדגם הזה מצויד בסוללת Li-Polymer חזקה ובחיישן חנייה ייעודי. מחיר המצלמה הזו עומד על 699 שקלים.


מצלמות הרכב של מוטורולה הגיעו לישראל

דגם MDC500


הדגם הבכיר של מוטורולה נקרא MDC500 GPS, והוא למעשה מוצר שכולל 2 מצלמות שונות, הראשית, מצלמת את הדרך קדימה והיא באיכות FHD וזווית צילום של 150 מעלות, בעוד המצלמה השנייה מיועדת לצילום פנים הרכב או הדרך מאחוריו והיא באיכות 720P. המצלמה מגיעה עם חיישן G וגם עם רכיב WiFi אשר מאפשר להעביר באופן אלחוטי צילומים מהמצלמה לסמארטפון. המצלמה הראשית משלבת מסך תצוגה בגודל 2 אינץ' והמחיר של המצלמה עומד על 890 שקלים.


להשוואת מחירי מצלמות הרכב של מוטורולה